Záložky

Piráti prihlásený

Alternatívne názvy: Pirat prihlásený

Prihlásený hra Pirates - nádherný svet vzdialených putovanie, bitky na mori i na súši, obrovské rozlohy oceánu a úžasných objavov.

U hry Piráti on-line sa hodí do ľubovoľného kancelárskeho počítača: CPU Pentium IV 2GHz, 128MB grafická karta, 256 MB RAM a 3,5 GB voľného miesta na pevnom disku, rovnako ako prístup k internetu.

Ak chcete hrať túto hru online, Piráti, stiahnuť špeciálny program - herný klient, ktorý bude zabezpečovať kontakt s herným serverom na Internete. Klient nevyžaduje inštaláciu, stačí rozbaliť a spustiť súbor pirátmi. exe.

Pripojte sa do hry Piráti on vyzerá. Na prvej stránke si môžete ihneď vstúpiť do hry, ak ste už stranou herné siete COD. Ak nie - stlačíte tlačidlo "registrovať", zadajte e-mailovú adresu, myslieť a zadajte alias pre herné profil, zadajte rovnaké číslo z obrázka. Ďalšie, vytvoriť herný účet: vymyslieť a zadajte slovo - prihláste sa a mať heslo pre vstup do hry (prihlasovacie meno a heslo musí byť odlišné! ). A samozrejme, musíte si prečítať a potvrdiť Zmluvné podmienky. Všetko o tomto zápise Piráti Online je dokončená.

Tu je návod, ako hrať hru on-line Pirates. Ale najprv je potrebné stiahnuť aktualizáciu, pretože hra sa neustále vyvíja, stále viac zaujímavejšie a vzrušujúce! Keď je aktualizácia dokončená, môžete si prečítať pirátsky správy, a dostať sa do hry po kliknutí na nápis "pre spustenie hry."

Zostáva len si vybrať herný server, na ktorom budete mať v Piráti z on-line hry. To je veľmi dôležité operácie. Lieberthal na serveri veľa silných hráčov, dobrých trhových výrobkov vplyvné aliancií. Výkon tam je už rozdelený. Pre vás vhodnejšie servera Treasure Island, budete na rovnakej úrovni s ostatnými nováčikmi a rýchlo dobyť obrovskú pirátsku slávu. A potom sa budeme snažiť svoju silu a Lieberthal.

Takže všetky nudné technické detaily v pozadí, vyberte herný server, vstup svoje prihlasovacie meno a heslo a môžete začať hrať bezpečne v Pirates online!

Na začiatku hry sa vaša postava je v prístave. Áno, budete tiež musieť zvoliť strmú hrdinu! Tam sú iní, na výber dve postavy mužov, dve ženy, všetci sú rôzne pohľady a osobné vlastnosti, všetci žijú v rôznych mestách. Môžete si vybrať vzhľad, oblečenie, vlasy hrdina, myslím, že sa o neho zvučný a hrozné meno, ako sa sluší decentné pirát.

Piráti on-line registrácia, aby vám statočného kapitána, je mazaný, obchodné, prieskumník a objaviteľ zvedavé nových krajín, a samozrejme impozantný pirát! Hra je plne odhaliť svoje schopnosti a sklony, svieži vietor vzdialení putovanie vylúhovať fit a v dobrej nálade.

Pirates online hra raz navždy dobyť vaše srdce veľkolepé námorné bitky zahŕňajúce desiatky lodí, za použitia rôznych metód boja. Námorný obchod, pretože veľké Cortez lákajú vás s jeho pestrou, rad produktov a krajín. Ako pravý námorník, jeho srdce a duša (a peniaze), dáte do svojej lode, a to bude váš najlepší priateľ, vás dopraví do vzdialených brehov, na to budete dobývať nepriateľa a, ak je to nutné, zachrániť kamaráta pred smrťou. Nezabudnite, že podľa starej námornej tradície, dať loď krásne meno, ktoré vám prinesie šťastie.

Pirates online hry - skutočné historické a geografické encyklopédie XVI storočia, a všetky dobrodružstvá, cestovanie a objavy v ňom príliš reálne. By mal objaviť nový kontinent, preniknúť do tajomstva egyptských pyramíd - čo by mohlo byť lákavejšie?

Miniete rad misií, misií, postupne učiť múdrosť všetkých hier a potom sa bude riešiť záhadný úlohu nájsť staroveké poklady, niektoré z nich môžu byť odovzdané len s priateľmi, spojencami.

Hra má pohodlné a komfortné herné chatu fórum, kde môžete chatovať so svojimi priateľmi spoločne riešiť zložité, ale vzrušujúce úlohu nájsť odpovede na všetky otázky, týkajúce sa stretnutia, a len stráviť čas v príjemnom rozhovore.

Veľa šťastia v hre, statočný námorník!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more