Záložky

Pirate Storm

Alternatívne názvy: Pirate Storm

A gras Pirate Storm - je zábavná multiplayerová hra, ktorá hráčovi sa otvorí svet, ktorý je plný romantiky s výhľadom na more. Pirate Storm hra , kde ľudia čakajú na vzrušujúce bitky na mori a mnoho ďalších zaujímavých akcií. A gras Pirate Storm prihlásený je prehliadač založený a nevyžaduje žiadne sťahovanie a inštaláciu klienta.

Do hrať hry on-line Pirate Storm skontrolujte, či nastavenie počítača a požiadavky hry. V Pirate Storm hrať on-line môže počítač s nasledujúcimi parametrami:

- Operačný systém: Win dows XP / Vista / Seven ,

- Procesor: 2. 0 GHz ,

- Pamäť: 512 Mb ,

- Video: 128 Mb ,

- Pripojenie k internetu.

K hrať Pirate Storm , je nutné, aby bol odovzdaný registráciu v hre Pirate Storm . To je jednoduché a pohodlné, takže trvať niekoľko minút. Sekcie na webových stránkach " Registrácia Pirate Storm » , musí zadať nasledujúce údaje:

- Užívateľské meno - meno, ktoré bude použité v hre;

- Heslo,

Email,

- Dátum narodenia;

- Tiež je potrebné prečítať a súhlasiť s podmienkami tejto hry.

Pirate Storm online hra , ktorý tiež podporuje zápis prostredníctvom účtov už vytvorili sociálnej sieti Facebook. V tejto Pirate Storm online registráciu končí a môžeme pokračovať do hry.

Hra začína výcvikového kurzu, ktorý zobrazuje vlastnosti hry. Spočiatku, hráč dostane slabý loď a poraziť nepriateľa loď prácu a monštrá. V priebehu hry, pre zničenie monštrá a nepriateľských lodí budú poskytnuté rôzne zdroje, ale na začiatku, kedy nie je dostatok skúseností s vážnymi nepriateľmi lepšie sa. Spočiatku, pochopiť základné funkcie hry a pomôže pochopiť tipy. Akonáhle sa hra stáva jasné, že môžete bezpečne ísť do prístavu, kde sa môžete vždy ísť do krčmy, chatovať s priateľmi, pozrite sa na novinky, kúpiť alebo predať rôzne druhy tovaru. Získať zlato a ďalšie potrebné zdroje dajú robiť questy.

A grata v on-line hra Pirate Storm možno používať päť typov lodí: spustenie lode, Brigantine Brigantine vojenské fregato, veľký fregato. Na každej lodi môžu byť vybavené rôznymi palubami, prietrže, kotvy a ďalšie detaily.

Život môže loď je vybavená štyrmi súpravami náradia (6, 9,12,18 zbrane), s tromi druhmi mušlí (oceľ, železo, kameň), rovnako ako do štyroch tried harpúny s tromi poddruhy (harpúny, harpúna-pazúr ostnatý harpúnu ).

V Pirate Storm hrať ťažké bez peňazí. Hlavná mena v hre je zlato. S ním si môžete kúpiť zbrane, muníciu a rôzne potreby. Ďalšie menou je diamantmi. Môžete si ich kúpiť investovať reálne peniaze v hre, alebo prináša do hry nových hráčov. Môžete stráviť je od pašerákov výmene na rôzne cenné tovar. Všetky práva a oprávnenia sú nakupované od guvernéra, a všetko, čo sa týka lodí možno nájsť v lodenici. Počas hry si môžete vytvoriť sami letku lodí, s rôznymi vlastnosťami a parametrami. Môžete sa tiež pripojiť k cechu, ktorý vám poskytne niektoré výhody, okrem verných spoločníkov. Zlepšenie cechu dáva bonusy pre svojich členov, môžete tiež zúčastniť klanových vojen.

Celkom 35 úrovní prehrávač je k dispozícii, navyše k rozvoju osobného rozvoja je tiež spolok.

Na vysokej úrovni v hre pracoval hrateľnosť - hráči budú bojovať nielen s ostatnými hráčmi, ale aj s NPC monštrá. Monsters môže tiež zjednotiť a zaútočiť veľa, a vyrovnať sa sám s nimi nie je vždy ľahké.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more