Záložky

Pirates Tide of Fortune

Alternatívne názvy: Pirates Tide of Fortune

Pirates Tide of Fortune - páni šťastie.

Pirates Tide of Fortune hra, ktorá poteší všetkých milovníkov námorné dobrodružstvo a pirátske dobrodružstvo. Hráč dostane príležitosť ponoriť sa do romantiku života na ostrovoch v nekonečnom oceáne, kde je hlavným predmetom činnosti je rozvoj a ochranu svojho územia od ostatných hráčov, hladných pre ľahké jedlo. Voľba túto hru, môže užívateľ sám by sa mal stať gentleman šťastie, čo by malo za následok svojho ostrova na ekonomickej prosperity a armády. Pirates Tide of Fortune online - je multiplayerová browser hra, ktorá už registrovaných viac ako 11 miliónov užívateľov, majú možnosť bojovať medzi sebou navzájom, s počítačovými nepriateľov zjednotiť v odboroch, a určite vytvoriť s cieľom uzavrieť obchodné dohody. Tento projekt je pravdepodobné, že vojenská stratégia, ale nemožno vytvoriť bez vytvorenia silnej armády a ekonomiky flotily.

Nachalo hra Pirates Tide of Fortune a jeho funkcie.

Chto filibusters na doplnenie radov, je nutná návrh registračný Pirates Tide of Fortune. K tomu musí užívateľ vyplniť formulár, ktorý sa skladá z niekoľkých riadkov, prísť s názvom, emailovej adresy a hesla. Môžete sa pripojiť k hre používať svoj účet na sociálnej sieti. Ihneď po registrácii hráčom udrie do mora, medzi kilometre vody stratil malý ostrov, a to sa stane novým domovom, ktorý začne s výstavbou veľkého pirátske sily. Ako súčasť výcviku prvá vec, hráč bude musieť postaviť budovu pre výrobu potrebných zdrojov, existuje niekoľko:

  • Rom, vyrábané v továrni, to sa pije bez výnimky - Piráti pracovníkov a tých, ktorí bojujú;
  • Zoloto, jeho ložiská sú na ostrove, ale nie moje nedostal;
  • Derevo, pretože je na ostrove, ktorý by ho dostal, je potrebné výrub.

V s výnimkou zdrojov extrakcie hre budete musieť vyvinúť vedu, kultúru a armádu. Predloženie projektu v prehrávači štyridsať rôznych armáda bojových jednotiek a námorníctvo, môžete si dokonca vytvoriť hroznú morskú príšeru Kraken. Tiež všetky armáda môže byť rozdelená do typov, každý z nich má jednotku pre obranu a útok:

  • Piraty
  • Naemniki
  • Eskadra
  • Armada

Dlya, ktoré by vytvoriť armádu a námorníctvo mali stavať velenia a boj výstavby, zlepšiť ich úroveň, aby uskutočnila výskum pokročilých zbraní a brnení. Všetky tieto akcie, ako aj samotné armáde vyžaduje náklady na údržbu zdrojov. Skutočnosť, že sa môžete dostať na ostrov, a potom poraziť vlny na breh nestačí k vytvoreniu veľkého stav mora. Aby sa stal naozaj bohatý, môže byť prijatý len v pirátskeho rybolovu, okrádanie susedné ostrovy, k útoku na obchodné lode a námorné pevnosť. V prípade, že armáda je stále pomerne slabá, a dokonca vojna nie je dedičnosť, môžete vytvoriť obchodná spoločnosť a podnikanie. Na druhej strane mora, ktorá sa nachádza cache pokladu a ich zhabanie neprináša zlý zisk. Sám byť smutný, takže hrať Pirates Tide of Fortune je oveľa väčšia zábava s priateľmi. V rámci tohto projektu, môžete ísť navštíviť a sledovať ho od ostatných, aby vykonala diplomatické a obchodné vzťahy s rôznymi hráčmi, zdieľanie zdrojov a vedeckého vývoja, pomáha transformovať vojenskú silu a svojich priateľov v korzárov. V tejto stratégii, môžete si vytvoriť svoj vlastný, alebo pripojiť Rád existujúce. Poriadok je pre skutočné, kapitáni dostanú tituly a hodnosti. Zhromaždili v poradí, hráči kombinovať vytvoriť silný efektívne armádu, môžete ju použiť chytiť kolónie a chrániť ich pred kráľovských vojsk.

Pirates Tide of Fortune veľmi zaujímavá a neuveriteľne farebné hra s vynikajúcou grafikou a zvukového dizajnu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more