Záložky

Phantomers

Alternatívne názvy:

Game Phantomers prežiť a zachrániť svet.

Novaya multiplayerová online hra Phantomeri gamenet poskytuje príležitosť pre všetkých fanúšikov vojenských bitiek zúčastniť sa bojov za spásu známeho svetového poriadku. Príbeh hry rozpráva o pôvode tajných organizácií Knosis chápadlách teroristických skupín šíriacich sa po celom svete. Vedúci organizácií sa snažia prostredníctvom vojenských prevratov nastaviť vlastný poriadok a využiť moc vo svete. Organizácia Spojených národov prostredníctvom vlastného Inteligenčného úradu zriadila súkromnú vojenskú spoločnosť Phantomers, ktorá zahŕňa dobrovoľníkov a pravidelných vojakov z celého sveta. Účelom medzietnickej armády je zničiť všetkých členov Knosisy a ich vodcov.

Igrok vstúpil do armády pod záštitou OSN a stal sa jedným z mužov, ktorí dali rozkazy zhora, je nevyhnutné vyrovnať sa s misiou na vyčistenie oblastí od teroristov v rôznych krajinách. Táto strieľačka prvej osoby poskytne pocit skutočnosti na bojovom poli, kde vojaci vybavený a ozbrojený na zuby s najnovšou technológiou, blízko k guľkám, ale kvôli najbližšiemu rohu môže lietať bojovým nepriateľským drone alebo rozbiť výbuch mín čo môže urobiť veľkú dieru v stene. Špeciálne operácie sa uskutočňujú po celom svete, hráči sa dostanú do džungle a do púšte, budú musieť preraziť divoké lesy a bojovať na uliciach. V miestach sú obsadené nielen dobre ozbrojené nepriateľské bojovníci, vojaci všade očakávajú nebezpečné pasce a zručne plánovanú sabotáž.

Poprobovat sám ako dobre vyškolený profesionálny vojak môže byť len v prípade, že Phantomori sťahujú ako herný klient, je to vynikajúca grafika, realistické postavy, ktoré sa správajú ako skutoční ľudia, veľa moderných zbraní a bojových zariadení. Hudobné doprovod a zvukové efekty vytvárajú jedinečnú atmosféru a ilúziu, že sa nachádzajú na skutočnom bojovom poli.

Obzor hry Phantomers.

Skachat Fantómová hra môže byť prakticky na ľubovoľnom osobnom počítači, pretože nevyžaduje špeciálne systémové požiadavky na množstvo pamäte a voľného miesta na pevnom disku, beží aj so staršími verziami systému Windows XP. Pri prvom vstupe do hry sa používateľ oboznámi so svojou prvou postavou, jeho meno je jeho prezývka. Pokiaľ ide o novo prezývku dobre vyzbrojený, má v arzenáli pištole, guľometu a ostreľovacej puške, neberie do úvahy taktický nôž. Následne po získaní bojových skúseností budú hráči otvorení a ďalší bojovníci:

  • Viktorija, je to mladá dievčina z Ruska, dobrovoľník v jej vybavení zahŕňa ochranný drone,
  • Motor bojovník zo Spojených štátov, použitie dotykovej minúty jeho výhodou,
  • Voron, žoldnierov z Alžírska, vydal podvratný drone,
  • Cernajská mačka, špeciálny agent pôvodne z Indonézie, ramená bezpečnostnej veže,
  • Bishop, Európania z Holandska, profesionálny vojak NATO, majstrovsky používa granátomet.

Phantomers hra, v ktorej liečba nie menej rôznorodé, ako je umiestnenie a vojaci, všetkých šesť z nich - bitka o seba nám umožňuje rozvíjať osobné vlastnosti pre víťazstvo v režime, ktorý chcete poslať na svetlo určitý počet nepriateľov. Tím Team Deathmatch umožňuje bojovať so skupinou ďalších hráčov, ktorí sedia pred monitorom. Podkopanie jedného z druhov bojov, bojovníci sa navzájom bojujú, účel jednej skupiny narušiť postavenie nepriateľa a druhý chrániť vlastnú základňu. Ostatné režimy tiež podporujú interakciu medzi hráčmi, v ktorých je víťazný tím pozostalých.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more