Záložky

Pet Party

Alternatívne názvy:

Dobrá hra Pet Party pre tých najmenších. Ak vaše dieťa nikdy nemal domov alebo malé zvieratá nemožno spustiť zvieratá z dôvodu alergie alebo niektorým iným ochorením, ale majú malý štvornohý priateľ je vždy naozaj táto hra páči - perfektné riešenie. Teraz sa dieťa bude môcť starať o dieťa zvierat s ich rozvoj, a krmív. Okrem toho systém ponúkať stále vykonávať zaujímavé úlohy a úlohy. Plnením úloh systém bude dávať extra body, bonusy a rôzne darčeky pre vaše tvorčekov. Pet Party on-line - je to úžasné a druh herných vývojárov pling Play. Tu môžete tiež získať bonusy a jej dennú návštevu. Po piatich dňoch, ak pravidelne každý deň, šiel do hry, systém vám bude prekvapenie darček, a tak zakaždým! Si predstaviť, čo to je o tejto hre si môžete vyskúšať kliknutím na tlačidlo «Skúste to» v dolnej časti registračného formulára.

Predtým ste museli vysporiadať s akúkoľvek hru od pling, potom registrácii budete Pet Party bude veľmi rýchly. Presnejšie registrovať nemusíte spustiť hru, môžete proste len prihlásiť v PP v rámci svojich skôr zaznamenaných dát. Je-li pre vás je to prvé stretnutie, byť pripravený na to, že budete musieť vyplniť špeciálny formulár. Do hry v rozhraní zrozumiteľnejšie hovoriacich hráčov, aby mohol byť preložený do ruštiny, nahradí americkú vlajku v pravom hornom rohu obrazovky (čo je herné obrazovky, nie je stránka hry) do ruštiny.

1. Priamo v strede hernej obrazovky pred vami budú prezentované na registračnom formulári. Voliteľne môžete prihlásiť do svojho účtu na Facebooku, ak nie - v top boxu hru s názvom "E-mail» bude musieť poskytnúť svoju e-mailovú adresu.

2. Line "heslo" bude musieť vyplniť svoje jedinečné heslo pre prihlásenie do svojho osobného účtu. Odporúčame vám zvoliť dostatočne silné heslo, hrať hru Pet Party bol bezpečný a spoľahlivý.

3. Ďalej vás systém vyzve na zadanie mena používateľa do zodpovedajúceho poľa. To je, ako sa bude zaobchádzať správu a pling v tomto a v iných hrách tohto projektu, lebo registrácii akonáhle budete používať svoj účet a prejdite do ďalších hier tohto vývojára.

4. Takže môžete dokončiť registráciu do systému čo najskôr a začal hrať Pet Party bude musieť prijať podmienky zmluvy o užívateľské meno a pravidiel systému. Môžete to urobiť tým, že vták v prednej línii "Súhlasím."

. 5. Ak si želáte dostávať pravidelné e-mailový spravodaj e-maily od správy, dal vtáka do ďalšieho riadku, "Chcem sa prihlásiť k odberu", ak nie, môžete ponechať pole prázdne.

6. Kliknite na tlačidlo "Registrovať".

Ako je vidieť, táto Hra môže upútať dieťaťu osvedčené dlhé čas okrem hrania Zvieratá Stranu zadarmo a nemusíte inštalovať žiadne ďalšie postrojov.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more