Záložky

Pro Evolution Soccer 2014

Alternatívne názvy: Pro Evolution Soccer 2014

Hra Pro Evolution Soccer 2014 je nová videohra vyvinutá v žánri športovej simulácie. Táto hra je považovaná za novú športovú futbalový simulátor.

Hra Pro Evolution Soccer 2014 PC je považovaná za desatinu verzia hry, ktorá bola vydaná pre PC.

Grafika pre PES 2014 PC sa výrazne zlepšila, a zmenili sa požiadavky na osobné počítače. Ak chcete hrať PES 2014 v nastavení počítača by nemala byť menšia ako nasledujúce:

1) Intel Core 2 Duo 1,8 GHz - procesor.

2) 1 GB - RAM.

3) 8 GB - HDD.

Predtým, než sa vývojári hier odporúča sledovať od hry PES 2014 videa. Vo videu ukazuje všetky funkcie na hry a herné špecifiká.

Stiahnite si Pro Evolution Soccer 2014 si potom môžete objednať hru na oficiálnych internetových stránkach, rovnako ako iné stránky, herné, ktoré poskytujú túto funkciu.

Hra PES 2014 a môžete si ho stiahnuť cez spúšťacie súbory tzv torrent. Ale pre to budete musieť stiahnuť špeciálny súbor a nainštalovať program v počítači.

Vo futbalovom zápase PES 2014 budete hrať na novom motore, ktorý vám poskytne veľa nových funkcií.

V tejto verzii hry, ktorú čaká oveľa realistickejší obraz a kompletné všestrannosť.

V hre PES 2014 hráči začali komunikovať lepšie so sebou a vytvoriť klamných manévrov proti súperovi.

Bude vyvinutá pre hru s licenciou ázijskou Ligu majstrov, a budú zahrnuté do PES 2014 tím, ktorý bol doteraz v hre.

Pred začatím hry v PES 2014, je potrebné, aby sa zoznámili so základnými zložkami hry:

1) Unikátny loptu fyzika. Väčší dôraz sa bude klásť na hru presunúť loptu, jeho rýchlosť, ktorá ju vlastní. Bude zobrazené v hre antropometrické hráč, výška lopty - to všetko bude zobrazené v hre.

2) stabilizácia systému a animácie pohybov. Vďaka dokonalosti v umení svojich hráčov bude mať maximálnu slobodu konania. Všetko sa vzájomne ovplyvňujú a sú veľmi jasné, bitka medzi hráčmi zobrazená.

3) emócie. Futbaloví fanúšikovia budú mať vplyv na emočný stav svojho tímu. Tím morálka bude mať vplyv na emocionálny a fyzický stav tímu ako celku.

4) Individuálny štýl. Tento štýl vášho prehrávača, na ktoré sa dostanete určitý počet bodov.

5) Tímová hra. V tejto verzii, uvidíte novú taktiku, umiestnenie hráča. Z aké úlohy si dať hráči budú závisieť ich víťazstvo.

6) jadro. Hra je na vás čaká získať reakcie a pocity hráčov, rovnako ako nový systém sankcií. Preferované formy popisovať hráčov, ich individuálne a pohyblivé hráča na ihrisku.

Hra PES 2014 vás prekvapí svojimi schopnosťami a funkciami vo svete futbalu. Ponorte sa do sveta neuveriteľných športu, ktorý po mnoho rokov bol v srdciach miliónov ľudí.

Zažite najneuveriteľnejšie pocit víťazstva sa futbalové hry PES 2014!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more