Záložky

PES 2012

Alternatívne názvy: PES 2012

Hra PES 2012 je univerzálny multiplatformové hra, ktorá bola vyvinutá v žánri športovej simulácie. Táto hra je deviata verzia série počítačových hier Pro Evolution Soccer, a jedenásty vrátane všetkých platformách.

Stiahnuť PES 2012 môžete použiť navrhovanej súborov sťahovacie online hry, rovnako ako iné stránky, ktoré poskytujú tento prístup. Je potrebné poznamenať, že k stiahnutiu Pro Evolution Soccer 2012, môže úplne zadarmo, pretože táto hra patrí medzi hry zadarmo vás.

Nedávno vydala novú verziu hry - PES 2012 android. Teraz domáce zvieratá môžete nainštalovať android hry Pro Evolution Soccer vo svojich telefónoch.

V počítačovej hre PES 2012 bude hrať s úplne novým rozhraním. Kontrola na poli, môžete súbežne dvoch hráčov. Budete mať možnosť presunúť svoje hráčov, aj keď nemajú loptu. S pomocou špeciálnych funkcií, ktoré môžete otvoriť iných hráčov.

Pred zápasom v Pro Evolution Soccer 2012, Skontrolujte, či je nastavenie PC systém vyžaduje špecifikácia

1) Core 2 Duo 2,0 GHz - procesor.

2) 2 GB - RAM.

3) 6 GB - HDD (pevný disk).

Ovládanie hry PES 2012 je oveľa lepšie ako predchádzajúce verzie hry.

Grafika v hre PES 2012 nebola zmenená moc. Avšak, niektoré ukazovatele boli vylepšené

1) tváre realistické hráčov.

2) jasná špecifikácia hráčov.

3) Lepšie osvetlenie a tiene hráčov.

4) Zmeny vo fyzike lopty.

5) Aktualizovať mriežku pri bráne.

V počítačovej hre PES 2012 tím bude vystupovať spoločne ako jeden celok. Hráči v tíme sa bude konať tak odborne, že súperi nebudú rozumieť manévre a narazí na ďalšie porážke.

Hra Pro Evolution Soccer 2012 má nasledujúce kľúčové ukazovatele:

1) útok. Musíte sa snažiť konať agresívne, ako je to možné, aby hra bola zaujímavá. To bude tiež zvýšiť tímového ducha a aby súperi nervózny. Hráči budú konať rozumne, tak budú s väčšou pravdepodobnosťou, aby sa na plese.

2) obrana. Konfrontovať nepriateľské obrany v tejto verzii bude oveľa ťažšie. Obrancovia na poli vybrali najlepšiu pozíciu, a to im umožňuje vidieť lepšie súpera.

3) riadenie. So špeciálnym tlačidlom, môžete presunúť ovládací prvok do zvoleného prehrávača. Hráči, ktorí nemajú držať loptu, môže vziať súpera, čím svojmu tímu a nahráva.

4) Wrestling. Potýčky medzi hráčmi oveľa vážnejšie a vierohodné. Tak sa môžete plne ovládať všetky pohyby svojich hráčov.

V hre PES 2012 na vás čaká plné vlastníctvo situáciu, najvyššiu kvalitu grafiky a voľný štýl hry. Môžete si vybrať pre seba štýl hry, meniť rýchlosť lopty.

A ešte oveľa viac vás čaká záujem o vzrušujúce športová hra PES 2012!

Ponorte sa do sveta virtuálneho futbalu s PES 2012!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more