Záložky

Perfect World

Alternatívne názvy: Ideálny svet

Prihlásený hra Perfect World - multiplayer RPG vyvinutý v Číne. Hra je založená na čínskej mytológie a dobyli nielen publikum miliónov východného sveta, a sprievody a úspešne v európskych krajinách. Ruská verzia vydanie sa uskutočnilo v roku 2008, po ktorom všetci fanúšikovia «World of Warcraft» a «Lineage 2" mal príležitosť hodnotiť úplnosť všetkých výhod Perfect World on-line.

Pripojte sa k nim a možno, samozrejme, predbežne registrované. Potom okamžite pozorovať, že pre známych používateľov poštových služieb pošty. ru registrácia v hre Perfect World nepotrebuje, potrebujeme len autorizovať svoj e-mail. Pre ostatní hráči, ktorí sa chcú pripojiť k pôvodnej herný svet Perfect World Online registrácia nie je nič zložitého - zadajte adresu aktuálne e-mailové konto, prihlasovacie meno, heslo a bezpečnostný kód image. To je asi všetko, vaša registrácia dokončená Perfect World.

Evidentné a nespornou výhodou, si nemôže "pochváliť" najviac hračky on-line, môžete teraz, začína hrať hru Perfect World Online. Jedná sa o vytvorenie znaku, alebo skôr flexibilný systém, ktorý nám ponúkol vývojárom, tzv prispôsobenie. Hra Perfect World navrhuje vytvoriť jedinečný charakter, ktoré sú prístupné na modifikácie a oprava takmer všetkých svojich vonkajších parametrov (časť tela, tváre, nosa, pier, očí, až do šírky žiaka), rovnako ako oblečenie položky. V dôsledku toho sa v dokonalom svete bude hrať ani jeden z obvyklej hry klonov, a veľmi originálne, môžete vytvoriť postavu. Výber preteky naozaj scvrkáva na malý počet z nich, ale v skutočnosti na možnosti opísané vyššie, je to nikto nebude ľutovať.

Hra Perfect World má svoj vlastný závod

  • Ľudia, niektoré z nich sú bojovníci a kúzelníci
  • Zoomorph, ktoré môže premeniť zvierat
  • Oxidy, niekde v blízkosti známejší pre nás elfov, ale majú krídla

Tiež ešte klany: "Ancient" a "obojživelníky" - mystické a tajomné bytosti. Každý zástupca má určité výhody oproti ostatným, niektoré veľmocí a niekoľkých čínskych ethno-čipy v obraze. Každá "vetva" má dve triedy - Bol Bol magosposobny a militantné. Zahrajte si Perfect World môže byť sám alebo sa pripojiť k Klan / skupina, aj keď za vrelé privítanie a pár desiatok úrovní ste náhodou pracovať.

Ak ste premýšľal, potom máme rad funkcií RPG, potom ste konečne rozhodnete hrať online hry Perfect World, alebo postaviť na vedľajšiu koľaj. Vo väčšine prípadov, úlohy hra je skladať z rôznych (z hľadiska zložitosti a úrovne tolerancie) questy, ktoré hráč dostane z NPC-znaky. Okrem miest, vaša postava očakáva plnohodnotné existenciu - že si môžu nájsť kamarátov, zamilovať sa a založiť rodinu, mať koníčky a rozvíjať ich talent.

Dokonalý svet online hra umožňuje umiestnenie vašej postavy 44, medzi ktorými prevádzky medzimestské portály. Prejdite si to - potešenie, samozrejme, nie je zadarmo. Avšak, v obchode si môžete kúpiť koňa (medvedí alebo panter), alebo jazdiť na zoomorfními, či nevadí. No, v najhoršom prípade, môže výlet. Aj keď niekto z tohto zla? Svet vzhľad ...

Stručne povedané, Perfect World on-line hra, kde budete musieť pozerať, ako show (a to aj v tom najlepšom svetle! ) A žiť v reálnom mýtický život s ich vlastným druhu. Podľa môjho názoru, pán sa snažil Celestial zlý ... no, aspon tu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more