Záložky

Križovatka svetov

Alternatívne názvy: Warcross

Kedysi fantasy národy sveta sa hádali medzi sebou a začali krvavú vojnu. Zlé čarodejnice sa vznášal deštruktívne mágiu - a svet bol rozdelený na mnoho kusov. Mnoho stáročia ľudia, elfovia, trpaslíci, škriatkovia a hobiti trpela v temnote chaose, ale prišli na pomoc dobrých sprievodcov. Takže tam bola križovatka na svete - miesto, kde sú všetky fantasy postavy môžu prísť na spravodlivý boj určiť, kto medzi nimi silnejšie.

Prihlásený hra svety Crossroads Vás pozýva na úžasnú sveta mocných bojovníkov, kvalifikovaných remeselníkov, obchodníkov mazaný a múdry sprievodca.

Game Crossroads on-line svety budete poteší aj tie nenáročné počítača. Minimálne požiadavky: single-core procesor 2,33 GHz, 256 MB RAM, grafická karta s 128 MB grafickej pamäte.

Pripojte sa do herných svetov Crossroads stane, jednoducho a rýchlo. Na stránke "Prihlásenie do hry" kliknite na "registrovať". Ďalšie vymyslieť prihlásenie, generovať heslo a zadať pracovnú e-mailovú adresu pre zasielanie list s aktivačným kódom. Potom musíte zadať názov herné postavička - prezývka, vytvorte ho podľa vašich predstáv. Tiež je potrebné si vybrať jednu z piatich rás a potom zadajte svoje pohlavia, meno, dátum narodenia, krajinu a mesto. Na konci nábor postáv obrázky zachytí, číta a potvrdzuje pravidlo. Ak prídete do hry na niečí odporúčania - poskytovať informácie v "rozhodcu". V tomto zápise Crossroads svety nad, po aktivácii spustite hru.

Ale poďme sa pozrieť na prvé hrateľné rasy bližšie, inak je nepravdepodobné, že by si hrať hry on-line svetov Crossroads, rovnako ako tomu miestni majstri a guruovia.

Ras Game Crossroads on-line svety len päť.

Ľudia sa líšia sila, ktorá spôsobuje veľké škody na nepriateľa pri útoku. Orkovia sú obdarení mocnou crit - schopnosť robiť škodu na jeden a pol krát viac. Gnómovia sa líšia silný odplatu. Elfovia sú veľmi agilný, ľahko sa vyhnúť nepriateľským útokom, a hobiti šťastie. Každá rasa má svoje silné a slabé stránky, jeho množstvo many a záložných jednotiek života.

Jedinečné vlastnosti herného charakteru s názvom článku, po každom víťazstve sa pestovať - ​​". Čerpanie" Hrdina Na displeji sa stal veľký vplyv parametre: zbrane Rázová sila dopadu, obrana, dodge Charm, Good Luck Charm, Charm crit Ward odpoveď. Križovatka svetov online hre nezaobíde bez systematickej vyrovnanie štatistiky a parametre vašej postavy. Na každom závode existuje niekoľko základných schém čerpanie a vynašiel mnoho hráčov.

Vyrovnanie nastane počas boja s tieňom, vaša zápasenie partnerov - a v budúcnosti - najlepší pomocník v súbojoch. A môžete pozvať spoločnosť nejakého skúseného hráča a ísť do strašidelnej temnej Lesné Boj monštrá. Zahrajte si hru on-line svety Crossroads stojí za to začať vyrovnanie svoju postavu na určitú úroveň. Ak máte pocit, že sú plné hrdinské sily - ísť do arény, kde sa napadnúť každého iný bojovníci Crossroads svety a nechal máte šťastie! Pamätajte si, že slabé bojovník ľudia nebudú môcť prelomiť ochranu čerpanej gnome a čiperný škriatok vyššiu úroveň bude imúnny voči hrozné ork.

Warcross hra vás vezme za hranice reality vo svete dobrodružstva a zaujímavých akcií

Crossroads of the Worlds on-line registrácia vám dá šancu, aby sa odreagovať a vyžívajú si vo virtuálnej aréne, rovnako ako sebavedomie, prekonať jeden po druhom, silný a pohyblivý súperov. Budete fascinovaní fantastického sveta, rovnako ako vo svojom voľnom čase bitky, sa stal skúsený kováč, vynaliezavý obchodník alebo múdry kúzelník. Zarobené peniaze a zároveň veľmi užitočné pre nákup brnenie, zbrane a magické artefakty. Dokonca aj najzelenší nováčik, tvrdý trápi v bani, okamžite kúpiť slušné brnenie a meč.

Play Crossroads svety je veľmi zaujímavé, pretože tu sa čaká na rozsiahlych bojov s 10 mužmi na každej strane, odvážne obchodníkov, si dlaňou off masť alebo nezraniteľnosť lektvar priamo na bojisku, a dokonca aj svoje vlastné rádio a strmé di žokejovovia a mnoho zaujímavejšie a vzrušujúce.

Štart na križovatke svetov hrať a nebudete ľutovať času stráveného, ​​sa poplatok z živosťou a dobrú náladu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more