Záložky

Pandaemonic

Alternatívne názvy: Pandaemonic

Game Pandaemonic - Lords of Legions je strategická hra, v ktorej si môžete zahrať priamo v prehliadači. Akcie v tejto hre vyvinutý v pustej sveta fantázie, kde vojna sa vyvinula.

Budete rozšíriť svoje územie ríše Pandaemonic - páni z légií on-line a bojovať [_2_ ] ostatné kniežatá - démoni o svetovládu a názvu Archdaemon .

Pre dosiahnutie jeho účel Pandaemonic - páni z légií prihlásený , Need zachránili a zdroje [_2_ ] rozšíriť svoje tvrze použitie viac strašidelné prvky.

Pandaemonic - Lords of Légiou registrácia prebieha priamo na hlavnej stránke. Tie budú registrované v angličtine alebo akékoľvek iné, na ktoré je prístup k dispozícii na internetových stránkach. Pre registráciu v hre Pandaemonic - pánov z légií tiesni

1 . Prejsť na hlavnú stránku webu vyplniť formulár.

2 . Zadajte emeyl.

3 . Vymysli spoľahlivú kombináciu hesla a zadajte ho.

4 . Potvrďte heslo. Ak to chcete vykonať, napíšte ho znova do nižšie uvedeného formulára.

. 5. Tick ďalší bod, v ktorom sa uvádza, že súhlasíte s dohodami na mieste a je potrebné zasielať informácie o hre.

6 . Stlačte tlačidlo « Hraj teraz zadarmo » .

Dokončené všetky tieto kroky, môžete zvážiť sami registrovaný užívateľ.

Herný Pandaemonic znamená, že budete naliehať krvilačný démoni zbierať ich Légia [ _1_] neľútostné príšery a poslať ich Boj proti Wylar a ďalšie Lords démon.

Play Pandaemonic - Lords of Legions Budete uzatvárania zmlúv s priateľmi na odpor viac mocný [ _2_] súperovi. Se vzájomne podporujú obchod prostriedkami a ponúka svoju pomoc na súboj.

Soberano viac Légia a predložiť ich Federatívnej boj. Spolupracujte so svojimi spojencami na rozdrviť vaše nepriatelia a dobyť svet!

V Pandaemonic - Lords of Legions vás hrať úplne bude vo vašom prehliadači a si nepotrebujú žiadnu dodatočnú inštaláciu alebo [_1_ ] loading klient - len zaregistrovať na webových stránkach, a začať hrať okamžite!

Pandaemonic - páni z légií prihlásený vás zoznámi s týmito jednotkami:

1. Possessed Wylar. Oni nie slobodná vôľa , že zraniteľný a nikdy sám. Sú submisívny.

2. Spustite Daemon. Sú považované za základ akejkoľvek légie. Ich bojové schopnosti dané majú dobré vytrvalosť dosť bojovať sila a ľahká spôsobiť .

3. Tieň chodci. Môžu dostať do nepriateľmi a povie svoje silné a slabé stránky veľkosti ich Légia a objekty, ktoré sú v pevnosti nepriatelia .

4. Golem. Pomáhajú Vaše Legion žiť dlhšie. Oni dráždiť vaše nepriateľa.

.

5 Raging Beast. On zúri zviera netvor nemá zľutovanie. Majú veľký svalov ostrými zubami , divoké rage a veľký nenávisť každá živá veci.

6 . Fire Elemental. Používajú flame rýchlo beží a majú obrovskú škálu rôznych predmetov.

Pandaemonic - Lords of Legions - je vzrušujúca hra s pozitívnymi vecami, ktoré vám skvelé minút.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more