Záložky

Liek proti bolesti

Alternatívne názvy: Liek proti bolesti

Hra Painkiller - je to neuveriteľné herné platformu PC. Táto hra bola vytvorená a vydaná v októbri 2007 áut ročne. Hra okamžite vzal prvé miesto vo všetkých hodnotení, ktoré by mohli existovať iba. Hra bola vynájdená a vyvinutý - Mindware Studios. Zaujímavé, nové a vzrušujúce - to je ideálny pre všetkých tých hráčov, ktorí naozaj ocenia ktotorye strelec žáner. Nebudeme hovoriť všetky tajomstvá Painkiller, že by bolo pochabé. Koniec koncov, každý musí cítiť plný výkon tejto hre pre seba.

V tejto hre neustále krviprelievanie, potom obrovské množstvo zostrelov. A vzhľadom k tomu, že budete mať veľa ísť s horiace guľomety, pištole a pušky - zbrane v hre Painkiller vykonávané na najvyššej úrovni. Táto hra ukazuje všetko, čo môžete hrať túto vynikajúcu a vzrušujúce žáner. Musím povedať, že v úrovniach Painkiller sú úplne odlišné. Vývojári vytvorili všetko, aby si ujsť hráč v hre. Pre všetkých fanúšikov akcie žánru, opäť, je dôležité, aby sa na hru a dynamické, farebné, a zároveň bohaté.

Tak, povedz niečo o príbehu hry a pridať niektoré zaujímavé skutočnosti: hrdina, ktorý si v skutočnosti sú, odmietol. Umiestnite ťažkú ​​nadávaní a strach u všetkých ľudí čistič sa Belial - hybrid anjela a démona, dobro a zlo v jednej osobe. Vďaka svojej neobvyklej príbuzenstva a tajomného vzhľadu, tento hrdina získal nebývalej výhody, pretože tento človek má nejaké nadprirodzené schopnosti, ako veľmi rozhněván "nadriadených orgánov." Chcel dieťa archanjeli Nebo a peklo, ktorému je, bol uvedený do niečoho ako väzenie pre nebezpečné väzňa. Tento neuveriteľne prísne väzenia posilnil ochranu. Strážené tri-viedol psa Cerberus. Valiar rýchlo silnel, bol schopný sa učiť a skvele sa vysporiadať so svojimi vlastnými schopnosťami. Začal trénovať sami.

Valiar "vyvinula" schopnosti, ktoré mu dali sily nebies. Čoskoro sa mu podarilo ovládnuť, a on sa zlomil oslobodený otrok jedinému účelu. Bolo nemožné presvedčiť, a jediná vec, ktorú chcel, to - pomste na svojich utláčateľov. Tí, ktorí ho poslal do vyhnanstva, a tým, ktorí to tak, že Valiar prestal byť bežným obyvateľom krutom svete hry.

Sa domnievajú, že Payne Killer hra - to je veľmi dobrou voľbou, ak si len chcete užiť krásnu grafiku, skvelú hrateľnosť, jedinečný príbeh, krásna dramatizácii scény a bitky! Táto hra je hoden chvály, a to najlepšie, čo sa dá riešiť len hra!

Teraz, ako si môžete vychutnať všetko, čo sa stalo v tejto hre. Je potrebné pred inštaláciou hry, sledovať on-line videa Painkiller. To môže byť video, recenzie, promo videá - nič! Potom môžete navštíviť oficiálnej webovej stránky herný (http://www. painkillergame. com / agegate. php), po tom všetkom, budete musieť stiahnuť hru Painkiller. Tento súbor skontroluje na prítomnosť malware a škodlivých softvérových komponentov. Ďalej nainštalujte stiahnuté skôr a skontrolovať súbor máte na vašom PC. Teraz si môžete naplno vychutnať hru! Ak to zhrnieme, čo musíte urobiť, aby sa hrať túto hru: sledovať videá, ísť na hernej stránky, sťahovať Painkiller, skontrolujte na prítomnosť vírusov a nainštalovať hru! Všetko!

Prajeme Vám veľa šťastia! Budete milovať túto hru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more