Záložky

Overwatch

Alternatívne názvy: Overvotch

hry Overwatch: boj o budúcnosť.

V novembri 2014 Na festivale BlizzCon od spoločnosti Blizzard Entertainment predstavil developer a vydavateľ Overwatch, ktorý bol uzavretý v rámci hlavného žánru strelca.

С začiatkom roku 2015 až do decembra boli vykonané uzavreté beta testy na identifikáciu chýb a získanie spätnej väzby od hráčov o mechanike hry a vyrovnávaní. V tomto roku už nie sú beta testy, ale najneskôr do 21. hodiny, kým sa neuvoľní hra. 06. Budú pokračovať.

A už vieme, že prevzatie Overwatch bude možné pre platformy:

 • Xbox One
 • PC
 • PS4

Na stopách hrdinov.

Zdá sa, že vývojári sa rozhodli, že chôdza, tak chôdza! Výber hrdinov sa už rozrástol na 21. miesto, a určite to nie je limit. A každý vyzerá tak odlišne, že ich nemôžete zameniť a talent každého je jedinečný, aby sa mohol účinnejšie používať v nadchádzajúcich bitkách.

Hráči sa dostanú do sveta, kde vypukla vojna a udalosti sú v plnom prúde. Overwatch je špeciálna jednotka hrdinov z rôznych krajín, vytvorená špeciálne na potláčanie nespravodlivosti, pomoc utiskovaným a obnovenie mieru na planéte.

Organizácia dokonale splnila svoju funkciu a poriadok vládol na zemi. Desať rokov sa venovalo výskumu, vedeckým vynálezom, unikátnym objavom. Keď jednotka už nebola potrebná, bola prepustená, ale opäť sa niečo pokazilo a bolo jasné, že svet nebol pripravený rozlúčiť sa s hrdinami.

Overwatch je opäť v dopyte a pre hráčov, ktorí sú pripravení vybrať si svoju úlohu, sú otvorené voľné miesta. Môžete sa stať robotským mníchom z Shambhala, ozbrojeným kladivom a obrneným bojovníkom, cestovateľom času, dôstojnou hlavou bezpečnosti zo základne egyptskej Gízy, ladným hinduistickým architektom a vyberať si z mnohých ďalších úloh. Hlavné informácie o jednotlivých znakoch sú k dispozícii: vek, meno, zamestnanie, operačná základňa a patriace spoločnosti, ale plný potenciál a štýl akcie sa odhalia len počas hry.

Efektívne využitie hrdinov určite prinesie víťazstvo. Môžu byť použité v štyroch smeroch:

 • Obrana - chráni okupované územie spojencami, neumožňuje nepriateľovi preniknúť do prednej línie,
 • Storm - nemôžete bez tohto hrdinu robiť body, ktoré sú chránené nepriateľom,
 • Podpora - liečiť rany, násobiť silu spojencov niekoľkokrát,
 • Tank - najprv ide o útok, čo spôsobuje škody a zmätok v rade nepriateľov. Je odolný a takmer neporaziteľný, chránený silným pancierom.

Be hrdinovia stanovujú rôzne ciele a úlohy, ktorých realizácia bude úspešná, ak budete študovať talenty bojovníkov a vyberáte tých, ktorí lepšie zvládnu dopravu pomocou zariadení Kings Row s EMR, ochranu chrámu Anubisa a pri výkone ďalších misií.

Môžete hrať v režime "doprovod" alebo "zachytenie bodov". Za každý poskytli svoje vlastné mapy a zaujímavé úlohy. Mimochodom, spolu s charakterom a ďalšími doplnkami budú nové karty k dispozícii bezplatne tým hráčom, ktorí sa postarajú o kúpu a prevzatie Overwatch vopred po prepustení.

Počas pobytu v "údržbe" Overwatch na počítači, prvý tím dodá tovar a druhý sa pokúša narušiť misiu. V "bodoch zachytenia" prevziať kontrolu nad konkrétnym územím mapy Overwatch.

Systémové požiadavky

Minimum:

 • OP: 768 MB video pamäte a 4 GB systémovej pamäte 1010
 • ОС: 64bit / Win Vista / 7 / 10/8
 • Grafická karta
 • : Nvidia GeForce GTX 460, grafická karta ATI Radeon HD 4850 alebo grafická karta Intel HD 4400
 • Procesor: Intel Core i3 alebo AMD Phenom X3 865
 • miesto na disku: 5 Gb
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more