Záložky

Rád Magie

Alternatívne názvy: Rád Magie

Objednávka mágie v najlepších tradíciách akcie

fanúšikov masívnych bitiek, fantastických špeciálnych efektov a dynamických akcií, hier Order of Magic, vydaných v roku 2010, je už známy. Jedná sa o klasický produkt s multiplayerovou hrateľnosťou v žánri akcie a používaní zblízka a rôznych typov zbraní a mágie.

Developers mu dali najvýhodnejšie funkcie, čo je jasné a vzrušujúce, bez komplikovania princípu kontroly pre hráčov. Tí, ktorí majú skúsenosti s takými zábavami, sa môžu ľahko aj tu cítiť pohodlne, pretože na to, aby mohli hrať v Ráde Magie, je potrebné manipulovať:

  • Štyri klávesy: WASD pre pohyb hrdinu
  • Mouse block a strike
  • Koliesko myši na zmenu magických a fyzických útokov

Počas územia a oboznámte sa s jeho obyvateľmi

Po dokončení registrácie rádu Magic sa ocitnete v nádherných, tajomných krajinách Astarmy. Po dlhú dobu existovali nezhody medzi vládnucimi mocnými klanmi: Dom založenia a Dom Miguráta. Každý si uplatňuje svoje nerozdielne právo na absolútnu moc a môžu byť uznané svojim tradičným odevom: zástupcovia nadácie sú oblečení v modrom oblečení a Migurata v červených.

obyvateľov Astarmy založilo tri triedy:

  • Paladíny
  • Tamery
  • Arrows

paladínov je najodvážnejším a najdokonalejším bojovníkom, ktorí sa stretávajú slávne s nepriateľom a bojujú v boji proti bielemu boju a prvky syntézy im pomáhajú.

Tameri uprednostňujú strednú vzdialenosť pomocou sily. Dokážu vopred odhaliť nepriateľské manévre, konať vo svetle pohybov spojencov a aplikovať jedinečnú taktiku uprostred udalostí.

Strelci sú len najpresnejší a ostražití bojovníci. Ľahko sa zbavujú zbraní svojich nepriateľov, preto medzi dôležité vlastnosti patrí aj nezraniteľnosť. Pomocou mágie volajú po prvku pomoci vzduchu.

Spojením aliancií s rovnako zmýšľajúcimi ďalšími hráčmi získavate niektoré zo svojich zručností a tiež zvyšujete šance na výhru.

Získavame slávu a skúsenosti v bojoch

Ak vaše triky a schopnosť rýchlo prijímať rozhodnutia, vlastníctvo zbraní a schopnosť rýchlo nahradiť ich inými, závisí od priebehu udalostí. Môžete zničiť príšery a monštrá. Zatiaľ čo niektorí hrdinovia ich zaútočia na čelo, iní obklopujú obchádzku zozadu. Všetko sa deje tak očarujúce, že prináša estetické potešenie z kontemplácie každého okamihu.

Skôr ako uvoľníš masívne bitky a ty si v ich strede. Zachyťte a zničte nepriateľa a získajte jeho skúsenosti. Metodicky útočiť na zvoleného nepriateľa, priniesť ho k úplnej zničeniu bez ohľadu na to, akú zbraň máte - moc kúzla alebo meča.

V iPlayer Order of Magic, môžete vybrať bitkový režim: PvE alebo PvP. Bojujte s davmi príšer, budete konať múdro, pretože každé stretnutie je prínosom pre vaše skúsenosti, vedomosti, schopnosti a zručnosti. A mŕtva monster vám dáva veľmi cenné, užitočné artefakty, ktoré môžu byť ponechané pre osobné použitie alebo ponúkané na predaj miestnemu obchodníkovi.

Získať zručnosti, môžete ísť do arény, aby ste mohli merať silu a zbrane s ostatnými hráčmi. Len tu odvážni a silní hrdinovia kráľovstva sa zhromaždia, aby dokázali dokázať svoje schopnosti. Môžete sa dostať do arény na prvej úrovni, ak máte dostatočnú istotu v sebe. V takýchto bojoch môžete používať mágiu, akúkoľvek zbraň a dokonca aj bojovať s päsťami.

Je to skvelý spôsob, ako zarobiť nejaké peniaze, slávu a povesť. Hoci posledné nie sú tak dôležité, ale pekne vzrušujú hrdosť. Je pravda, že sa vo vás objavia len kvôli víťazstvu, ktoré ešte treba vyhrať.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more