Záložky

Prevádzka 7

Alternatívne názvy: Prevádzka 7

Pre všetkých fanúšikov hry v štýle «Counter-Strike» kórejských herných vývojárov vytvorili nástupcu Prevádzka 7 online. Vznik zadarmo-2-play (zdarma), on-line hra Operation 7 je multiplayerová strieľačka (alebo v našom "strelec") v prvej osobe s klasickým rozdelením do dvoch tímov. Ruská verzia hry je už zastúpená na internete a je plne prispôsobený.

Systémové požiadavky na hru, Zoznam, ktorý poskytuje vývojárom a znalosti vám pomôže bez problémov hrať on-line hry Operácia 7 takto:

• OS: Windows XP, 7, Vista

• Pentium IV procesor 1. 8 MHz

• RAM -1 GB

• GeForce4 MX440 grafická karta alebo ATI Radeon 9200

• 2GB miesta na pevnom disku

Pripojte sa do hry Operation 7 nie je veľký problém. Účet je vytvorený na oficiálnych stránkach, na to budete musieť zadať štandardné dátové sady

• Unikátny login (užívateľské meno)

• platná e-mailová adresa

• vytvárať a potvrďte heslo

Potom spoznáte a prijímam používateľskú dohodu a testované: spočítajte červené cieľ na obrázok a chcete prihlásiť k odberu noviniek. To, v skutočnosti, a bude dokončená pre vás prevádzky 7 on-line registrácia.

Akonáhle aktivujete odkaz na váš účet a uistite sa, že zápis Operation 7 je naozaj úspešný, budete musieť stiahnuť a nainštalovať na svoj počítač herný klient - program, ktorý bude optimalizovať vaše pripojenie k Internetu a vysporiadať sa s rôznymi chybami. Môžete si ho stiahnuť v hernom mieste na karte download. Pre pohodlie užívateľa, program je možné stiahnuť tromi spôsobmi:

• priamo z internetových stránok

• torrent

• alebo pomocou programu správca hry

Teraz môžete vstúpiť do hry a zapojiť sa do tvorby charakteru.

Samozrejme, žáner hry neznamená žiadne zložité nastavenia a celý rad možností vzhľadu, triedy a iné predmety osobnú identifikáciu. Môžete jednoducho vyberte obrázok a odkaz na časť tela - tvár, trup a končatiny. Ďalšie začať hrať Operation 7 bude musieť vybrať kanál - je portál, ktorý vás zavedie do príslušného umiestnenia. Tak napríklad, pre začiatočníkov, je žiaduce, aby ste vybrali prvý kanál, na ktorom môžete vstúpiť do rovnakej "Greenhorn" ako oni. Len štyri kanály: jeden pre skúsených bojovníkov, tretí pre klany, štvrtý - univerzálne (pre všetky).

Tak, postava vytvorená, kde je uvedené. Teraz je potrebné vyzdvihnúť zbrane a muníciu. Pre zbrane ísť do obchodu - tu má veľkú paletu. Špeciálne zbrane pre útok, pre ostreľovača, hranami zbrane (to, čo si prajete), pušky, brokovnice a pištole, ťažké delostrelectvo vo forme guľomety a granáty s raketovým pohonom a viac. Charakteristickým rysom v použití zbraní - schopnosť čiastočne nahradiť alebo zostaviť jednotlivé diely pre zbrane.

No, zdá sa, už môžeme začať v prevádzke 7 hrať, ale to nie je všetko. Teraz budete musieť ísť do tábora pre výcvik. Tam populárno vysvetliť a ukázať, čo je to, čo sa v bojovom systéme, rovnako ako dať pár tipov tangenta ďalšej účasti v hre. A až potom môžete ísť hrať hru Prevádzka 7 online.

Spočiatku, neponáhľajte hneď vedľa klanov lepšie prehrať niekoľko úrovní, aby som tak povedal, aby si ruku. Potom sa môžete pripojiť na silnejší hráča, ale tu s tebou dobre opýtať - boje medzi klanmi sú obzvlášť krutý. Do 12. úrovni, ak budete mať dosť peňazí, môžete si vytvoriť svoj vlastný klan.

Prevádzka 7 online hra nie je príliš zložitá mechanika: úroveň priechod - dostanete bonusy a doplňovanie zbrane, úspešná streľba - v banke peniaze a skúsenosti prasiatko. Mimochodom, bolo šťastie, že oheň, pred bitkou je možnosť "Choose Your Weapon" (pre seba a pre súpera), takže budete presne vedieť, do čoho idú.

Prevádzka 7 online hra, v ktorej je systém hodností - tam sú traja zamestnanci stúpať do hodnosti každý, majú veľa spustiť. No áno, to je, a first-person strieľačka bežať a strieľať. Takže rameno a ísť na vojenských poriadkov!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more