Záložky

Online Tenis manažér

Alternatívne názvy: Online Tenis manažér

Game prihlásený Tennis Manager - je bezplatná online hra, manažér z tenisu. V tenis Správcovia on-line môžete stať pokazené tenis triedy. Začnite bojovať o titul majstra v tenise. Budete súťažiť s hráčmi po celom svete. Takže máte mnoho konkurentov, pretože každý chce byť číslo jedna víťaz v tenise. Tu môžete hrať zadarmo.

V zápisnici prihlásený tenisového Správca je dokončenie potrebných predmetov. Pre úspešnú registráciu je nutné vykonať nasledujúce kroky:

1. Nájsť cez browser hra webu Online Tennis Manager.

2. Uprostred hlavnej stránke uvidíte formulár vyplniť pre registráciu.

3. Zadajte e-mailovú adresu. Skontrolujte, či ste správne zaznamenané.

4. Vytvorte si vlastné heslo, pomocou kombinácie znakov (ale nie tie, ktoré sú zakázané).

. 5. Vyberte štátna (moja krajina).

6. Kliknite na zelené tlačidlo s nápisom « Registrierung abschlieben » .

Môžete sa tiež zaregistrovať pomocou sociálnej siete Facebook. K tomu budete musieť znížiť zadaný, kliknite na modré tlačidlo, ktoré hovorí, že " Facebook. Spievať sa cez Facebook ».

Prihlásený Tenis Manažér hra prostredníctvom internetového prehliadača, tak sa starať o výpočtový výkon nepotrebujete.

Play Online Tenis Manažér budete kontrolovať každý aspekt svojho tenisovej kariéry. Budete sa musieť rozhodnúť o obtiažnosti svojho tenisového stretnutia, aké zariadenie používate a aké taktiky sa budete cítiť lepšie v hre tenisu.

V on-line Tennis Správca budete hrať, zlepšovať svoje zručnosti na tenis, keď vlak pred zápasom. Tráviť viac času na driving range.

Akonáhle ste spokojní so svojím vzdelávacieho programu, môžete okamžite prejsť a nastaviť taktiku, ktorá v súlade s vaším prianím budú použité v hre.

Kupředu na kariérnom rebríčku po niekoľkých namáhavé cvičenie, môžete mať premiéru v niektorých turnajoch. Tieto turnaje sa konajú každé tri dni. Registrácia do turnaja je k dispozícii 6 dní pred akciou, takže sa uistite, v ktorom turnaja, ktorý chcete prehrať.

Ak chcete, aby váš tréning bude efektívnejší, môžete použiť peniaze, ktoré ste zarobili najať profesionálny trénermi. Tým sa vám skúsenosti jednoduchšie a účinnejšie pre zlepšenie rôznych častí hry. Ak budete mať možnosť, aktualizovať svoje výzbroje.

Si to hneď a uvidíte sami veľmi jednoducho stojí na vrchole poradia v Správcovi Internetové hry online tenis.

Dosiahnuť úspechu Online Tenis Manažér, dávajte pozor, počúvanie na rady a tipy. Vedieť, šport je hoden iba z týchto hráčov, takže sa nemusíte trafiť nečistoty tvár a ukázať, že ste schopní.

Prihlásený Tennis Manager - je hra pre naozajstných fanúšikov tenisu

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more