Záložky

Jeden kus online

Alternatívne názvy: Van pease

One Piece online hra o neobvyklých pirátoch

Studio JoyGames je vývojár prehliadača založeného multiplayerového produktu založeného na najpopulárnejších dnešných oblastiach: piráti, anime, fantasy, dobrodružstvo Ktoré deti nebudú na takú chutnú návnadu kousnúť? One Piece Online hra už prilákala veľa hráčov a naďalej získava popularitu.

V, jeho základom je história manga, v ktorej sa udalosti otáčajú okolo pirátov s slameným klobúkom. Vedúci tímu - Luffy, ktorý sníva o tom, že sa stane kráľom pirátov. K tomu potrebuje nájsť staroveké poklady, ktoré kedysi patrili k najstrašnejším zlodejom Goldovi Rogerovi. Luffy má neobvyklý majetok na rozťahovanie, ale nie je to vrodený dar, ale získal sa v detstve, keď náhodou prehltol ďábelské ovocie gumárenskej gumy.

Ne pokoj, ale príbeh Van Pease!

Všetko sa deje vo fantasy fantasy svete, obývanom popri ľuďoch neobvyklými tvorcami: obri, morská panna, morské bytosti, mäkkýše s jedinečnými schopnosťami. Ak sú niektoré mechanizmy dostatočne rozpoznateľné, nebudete hneď hádať o účeloch ostatných.

Živé slimáky tlačia, ktoré vyzerajú ako obyčajné slimáky, ale ak sa pripájajú k elektrickej sieti, majú možnosť faxovania, fotoaparátu, telefónu a ďalších podobných zariadení. A ak sa pozriete na ostrov Skype, môžete vidieť ďalší zázrak prírody - zvieratá, ktorých mušle sú schopné zapamätať a zachraňovať rôzne zvuky, obraz, vietor, odskočiť. Pre takéto talenty sa tieto zvieratá používajú ako doplnok k mechanizmom, keď musia byť zahrnuté.

Po tom, ako sa objavil na podobnom fantastickom mieste, bolo by vhodné začať viac cestovať, pretože začal hrať One Piece Online. A keďže produkt je založený na prehliadači, stretnete sa s ďalšími hráčmi pirátov.

Pirácie ducha, nesklame!

Ak ste tu, ste postihnutí epidémiou námornej romantiky a je potrebná registrácia One Piece Online, aby ste sa stali súčasťou zábavnej a zábavnej hračky. Čaká vás celý súbor klasických príležitostí smeru:

  • Batérie založené na víne
  • Systém triedy
  • Jednota s hráčmi
  • Umiestnenie štúdie
  • Priklyucheniya
  • Zaujímavé questy

Je potrebné vytvoriť a pumpovať hrdinu, zapojiť sa do spoločenského života herného priestoru, postupne otvoriť prístup k novým príležitostiam a pritiahnuť nové postavy do vašej skupiny. Môžete doplniť tím po úrovni 15 a pripomína malú vlastnú cech.

Venujte pozornosť bojovej taktike. Keď sa nepriatelia stávajú čoraz viac trpkými a silnejšími, vaše schopnosti musia byť tiež čerpané. Spolu dosiahnete veľké výšky v rôznych úlohách a vy budete môcť vydržať akéhokoľvek súpera.

Pokiaľ ide o charakterové triedy, existujú len tri z nich, ale ktoré z nich!

  • Mechnik - všetko je jednoduché. Máva svoj meč, ale preto, že jeho los je boj
  • Sniper - preberá pohľad nepriateľa na plameňák pri približovaní k vašej hranici. Nebezpečné a chladné.
  • Zožierané ďábelské ovocie. Čo povedať ... Tento hrdina je veľmi flexibilný. Jeho schopnosti sa hodia na bojisko.
Ak sa pozriete na iPlayer One Piece Online ako celok, dostanete veľmi farebný obraz. Pozrite si sami seba: jasné farby; vtipné postavy; niekedy ľahké a niekedy šumivé humor; prehliadka špeciálnych efektov; veľa príležitostí na sebarealizáciu. Berieme tiež do úvahy anime štýl a pirátsku myšlienku odobranú z manga.

Je čas ísť na dobrodružstvách, dobývať oceány bez dna, objavovať ostrovy, bojovať so súperiacimi pirátmi a bizarnými monštrami. Všetko kvôli jednému cieľu - nájsť cenený poklad a vyhlásiť sa za kráľa pirátov.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more