Záložky

Onemie

Alternatívne názvy: Onemie

Onými online - bezplatná multiplayerová browser-based stratégie, hra vesmírne objekty. Ocitnete sa v obrovskej fantasy svete, ktorý vytvorí svoj vlastný vojenský a ekonomický systém. Tu bude hostiť na svojej planéte a dobyť nové galaxii, súťažiť alebo spolupracovať s ostatnými hráčmi. Je možné dohodnúť so susednými cisárov, ale môžete útočiť na tých, ktorí sú v blízkosti. Budete si môcť vybrať kurz správanie, a v závislosti na situácii, aby určité rozhodnutia. Začal hrať onými, musí byť neustále v strehu, pretože nepriatelia nespí, a v každom okamihu môže byť napadnutý. Dajte si pozor na inváziu do vašej planéte vesmírnych pirátov, ktorí sú známe pre obžerstvo a krutosti. Aké ťažké by nemusel, nestrácajú vieru v seba samého. Postupom času bude malá oblasť v opustenom mieste v galaxii stať obrovská ríše, a vy, ako jej majiteľ môže byť hrdý na svoje úspechy!

Herný rečou vzhľadom k systémové požiadavky nízke dostupné pre každého. Hra nie je inhibovaná, PC musí zodpovedať tenisky parametre:

- Operačný systém Microsoft Windows XP / Vista / 7;

- Procesor Intel Pentium, AMD (2. 2 GHz);

- RAM 512 MB;

, -

Grafická karta 128 Mb

- Zvuková karta kompatibilná s DirectX 9.

Ak chcete získať prázdnu planétu, musíte vytvoriť nový cisár. To predchádza onemie registrácii. Musíte vyplniť nasledujúce polia požadovaný tvar: vesmír, prihlásenie, heslo a e-mail. Majte na pamäti, že prihlásenie, súhlasíte s tým, potvrdiť prijatie dohody užívateľa. Po stlačení tlačidla, ponechaný "Začnite hrať! "Vy sa ocitnete v priepasti vesmíre, a vy budete musieť naučiť a dobyť.

Najprv sa ocitol v obrovskej majetky vlastné, nie ste zmätení, pretože vedľa je očarujúce asistent. Tajomný Wanderer otvorené tajomstvo o tom, ako zbohatnúť, ako hrsť zdrojov (ktoré bude dávať to rovnaký) sa zmení na celej hromadu cenného materiálu. Pamätajte si, že správny začiatok - budúci úspech! Po tréningu misie pre začiatočníkov, zábava začína! Zvoľte predajných automatov stranu tri navrhované a ísť na to!

Na planéte nájdete Dobrý Zásoby rad zdrojov. Tento Deutérium a energie a tmavej hmoty. Hlavnými zdrojmi sú rovnaké kovu a kryštálu. Tieto materiály sú nepostrádateľné pre vytváranie najrôznejších zariadení, vozového parku, a dokonca aj planetárny obrany. Na ich výrobu baňa by mal stavať. Tiež moje prehĺbi. Tak, aby sa zvýšil počet zozbieraných zdrojov. Vziať do úvahy skutočnosť, že pre prevádzku baní potrebnej energie. Vašou úlohou - aby sa ubezpečil, že nie je poškodzujú jeho dodávku. Mimochodom, táto solárna elektráreň musí byť postavená ako prvý.

Tiež v priebehu hry budete vykonávať výskum, vytvorenie výkonnej technológie, a ak je to potrebné, obchodovať s komoditami. Strmší technológie vytvoríte, tým viac schopné kolonizovať planéty, a tým rozšíriť jeho vlastníctva.

V baniach s časom začnete stavať objekty pre vojenské účely, ako sú robotika továrne, lodenice, Factory nanites. Postupom času sa tieto objekty zobrazia ako fúzny elektrárne, Technopolis, rôzne prístrešky a skladovanie Terrarformer, raketových síl, a dokonca až do lunárneho štruktúry, a to, mesačná základňa, dotykový falanga a Teleport. Prítomnosť všetko naznačuje, že planéta sa vyvíja dobre, a stojí pevne na nohách, v tomto svete. Je potrebné povedať, že po absolvovaní konštrukcii, budete pravdepodobne môcť relaxovať. Koniec koncov, je potrebné rozvíjať štruktúra, môže zvýšiť ich úroveň, a preto účinnosť.

Nemyslite si, že budete hrať onými až potom by to hemžilo na jeho planéte. Vôbec nie! Poľnohospodárska ekonomika, ale mala by pretiahnuť svoje sily k účasti na veľkých bitiek. Ak to chcete vykonať, musíte mať silnú flotilu (skupina lodí, ktorý je poverený k priradenie). Mimochodom, už bude hrateľnosť, takže vaše šance bude úctyhodný. Všeobecne budete stavať námorníctvo lodenice v ponuke, a každá úroveň výpočtovej techniky pridáva ďalší voľný slot flotilu.

Samozrejme, že máte záujem, čo umožňuje použitie dopravnej herné onemie. Špeciálny typ technológie sú strely (Interceptor medziplanetárnej rakety), ktorý sa nebude starať o svoje vlastné nebezpečenstvo.

Browser Game onými vám veľa zábavy. Zažijete vzrušujúce okamihy počas horúcich bitiek, bude hrdý na to, ako sa vyvíjať a prosperovať vlastnú planétu, lesk mysli pri vytváraní najúžasnejší technológií a užiť si sa stýkať s zaujímavými ľuďmi. Prajeme Vám veľa úspechov vo vašom úsilí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more