Záložky

Oloko

Alternatívne názvy: Oloko

Oloko on-line - zábavné, pestré, bohatý multiplayer strategická hra, ktorá prináša užívateľom do zábavnej fantasy svete, kde si môžete vytvoriť akúkoľvek hlúposť. Obrázok vybraná na začiatku zvieraťa, budete mať plný hostiteľ vás v určenom území. Vaša úloha - vytvoriť svoj vlastný majetok, dopriať svoje obľúbené veci a jednoducho žiť šťastne. Oloka hra vylučuje akúkoľvek nudné rámy správanie. Tu budete robiť tie veci, ktoré sú pred a nikdy nesnívalo. Chcete sa smažiť žuvačky - to je celkom možné. Chcel som sa variť hamburgery páchnuce - dobre, tak kto zakazuje? Vzal som ju do hlavy, že upiecť tortu chichot - choďte do toho! Alebo možno ste sa rozhodli, že je čas začať pestovať plodiny užitočných rastlín, No, aspoň, a banány - rýchlo sa pustiť do podnikania a čoskoro budú môcť dať svoj tovar na predaj. Tiež to, čo máte v úmysle urobiť príjemné veci, budete môcť komunikovať so svojimi novo nájdenými priateľmi. V Oloko Online je dobre vyvinuté sociálne zložku, a vy ste povinní sa stretnúť s ľuďmi, ktorí sú vám blízki v duchu. Navyše, každý hráč má k dispozícii, aby sa pripojila k skupine riešiť ich problémy spolu so svojimi kamarátmi. Užijete si veľa problémov - nemusíte strácať veľa času nazvyš!

Chcete sa stať rezidentom v neuveriteľnej svete, musíte sa zaregistrovať Oloko. Vytvoriť účet je tak jednoduchý, že sa rozhodnete tento postup len pár minút. Prejdite nasledujúcich krokov: vyberte požadovanú podlahu, zadajte užívateľské meno, vytvoriť heslo, svoju e-mailovú adresu a zadajte ju do sdeduet riadku. Nakoniec prijať užívateľskú dohodu, tikanie. Prihlásiť sa k odberu noviniek poskytované v predvolenom nastavení. Teraz si môžete zahrať Oloko priamo vo vašom prehliadači. Je potrebná inštalácia. Bonus je systémové požiadavky hry skromnosť a - sú naozaj minimálne. To znamená, že hry budú môcť vychutnať všetci.

Predtým, než Vás zadarmo, interaktívne Oloko hry, ktoré deti môžu hrať bez problémov a ktoré často závislé dospelých. Verte, že aj vy nájdete veľa výhod projektu od prvých minút hrania. Čo bude postava? Po prvé, budete mať zámok a mala by rozvíjať. Máte skvelú príležitosť vybudovať všetko, čo na vašej vlastnej ceste. Po druhé, bude užitočné farme. Existuje mnoho druhov zvierat, ktorý je k dispozícii obsahovať. A ešte treba zasiať stavebných pozemkov a čakať na úrodu užitočných rastlín. Po tretie, to pomáha nadviazať obchodné vzťahy. To bude mať kontakt s ostatnými hráčmi. Po štvrté, je zvládnutie profesie. Bez ohľadu na to, či pracujete priťahuje poľnohospodár pekár alebo kuchár, úsilie o Osvojiť si zručnosti profesie, budete stále musieť stráviť. Ako sa hovorí, bez ťažkostí, nevyťahujte ryby z rybníka. Spustenie Oloko hrať neskúseného nováčika postupne budete dobývať úroveň po úrovni, a stále viac presvedčení. Mimochodom, a bohatší, taky. Po prechode do výšky predchádzajúcej posunul doľava údajnej vyzdvihnúť nejaké ocenenie, ktoré nepochybne jednoducho nemôže, ale radovať. Mali ste čas na premýšľanie, že sa obáva príliš veľa, a napríklad sa malé deti naučia základy hry. Ale to by sa nemali znepokojovať. Všade na herných miestach je veľa NPC , ktorí sú ochotní povedať, čo urobiť, aby pomohli v ťažkej situácii, plynúcej. Dokonca aj deti od 6 rokov veku pochopiť, čo je to, čo!

Pripravte nezabudnuteľnú cestu, závratné dobrodružstvo a jednoducho úžasná paleta čarodejníckom svete poteší vás každú minútu. Už nikdy sa nebudete ľutovať si vybrali tento zábavu! Môžeme len Prajeme vám veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more