Záložky

Fight Club OldBK

Alternatívne názvy: Old Fight Club, Old BK, OldBK, oldbk

Starý BK on-line - to je jedna z najstarších hier pre viacerých hráčov v ruskom segmente internete, ktorý zdedí tradíciu neuveriteľne populárny v jeho času hraním bojov.

Prihlásený hra Staré BK vopred nie špecifických požiadaviek na počítač užívateľa, vyžadujúce iba internetový prehliadač, najlepšie Internet Explorer. Tvorcovia zdôrazňujú, že hrať hry on-line Old BK je možné aj na smartphonu.

Pripojte sa do hry Staré BK začína s výberom mesta - Avalon mesta alebo hlavného mesta. Potom Starý BK Online registrácia budete vyzvaní na zadanie požadovaného názvu znaku, adresu e-mailového konta, heslo, zopakujte heslo, zadajte svoje pohlavia, dátum narodenia, súhlasiť s podmienkami tejto zmluvy, a zadajte kód z obrázku. Pripojiť Old BK dokončená a vaše dobrodružstvo začína.

Starý BK on-line hra nemá hádzať začiatočník porozumieť zložitosti samotnej hry. Ponúka chaty - ako všeobecné beletrie, a početné mini-chat. Okrem toho môžete ešte ísť do fóra, kde skúsení hráči pomôže vyriešiť všetky ťažkosti, však, znaky až do úrovne 4 na fóre písať zakázané.

Hra svet je založený na večné konfrontácie medzi svetlom a tmou, rovnako ako v prítomnosti neutrálnej strany, ktorá sa snaží udržať rovnováhu medzi bojujúcimi stranami.

Vaša postava bude mať niekoľko charakteristík:

- Sila

- Agility,

Intuícia

- Endurance

- Inteligencia,

- Múdrosť

- Odpor.

Tu bude spočiatku venovaná body, ktoré môžete distribuovať medzi vlastnosťami ich vlastné. S rastúcou úrovňou budete mať ďalšie body, respektíve charakteristiky zvýši. Ak tak urobíte, keď hráte starej BK, pochopiť, že by ste chceli distribuovať výkon opatrení, úroveň 4, môžete to urobiť bez tradičných liečiteľov a 4 po úroveň postavy, môžete to urobiť buď raz týždenne alebo zaplatiť Liečiteľ úspechu.

Vaša postava bude môcť rozvíjať zručnosti v hre dva: držanie zbraní a držanie mágie. Majstrovstvá zbraní je rozdelená do 4 skupín zručností: držanie noža a boxery, meče, palcát držanie, klubov, os a sekerami majetok.

Každá zručnosť si môžete vytvoriť na hodnotu "päť."

V hre môžete zvládnuť tri druhy mágie: magické tmy, šedá mágia a mágia svetla. Čarovná príde vhod používať kúzla ochrany, boja a neutrálne kúzla.

Len vaša postava bude mať jeden z sklony, ktorá v hre 5: cesta neutrality, cesta svetla, pravé svetlo, cesta z chaosu a cestu temnoty. Závislosť závisí na možnosti spojenia v jednom alebo v inom klane, rovnako ako účasť vo veľkých bitkách.

Keď ste v hre Old BK, bude vaša postava bude môcť bojovať v aréne bohov, alebo prechádzať dobre navrhnutých lokalít - špeciálny hracej plochy, ktoré nesú určité herné prvky. To kladie ako sú: centrálne námestie, park, ulica Hradné námestie, a ďalšie.

V hre obrovské množstvo questov - geniálny zvláštne úlohy, pri ktorých výkon získate skúsenosti, zvýšiť úroveň a získať odmenu jedinečné veci, ktoré vám pomôžu v ďalších bitkách.

Hra Starý BK má zvrat, ktorý ho odlišuje od ostatných - je to špeciálny in-game rádio, ktoré zamestnáva skutočné DJs, a budete mať možnosť objednať si svoje obľúbené skladby alebo poslať niekoho pozdraviť.

Prihlásený hra Fight Club Old BC pokračuje v tradícii jedného z prvých hier prehliadača bojov, ktorý je známy pre jeho jeden Duch, kamarátstvo a tradícií škálovať stretnutie v reálnom svete. Preto sa pripojí k radom tých, ktorí radi hrajú hry Staré BK on-line, zistíte sami priateľov a spolupracovníkov nielen na internete, ale aj v každodennom živote.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more