Záložky

OGame

Alternatívne názvy: New Order

Ogame Online - browser-based multiplayer online hra zo známej mnohých fanúšikov žánru Gameforge.

V tejto hre, postava sa chová ako majster obrovské medziplanetárnej ríši, čo iste vyžaduje vývoj. Pre prosperitu svojho impéria budete potrebovať pokojné a bojovné spôsoby, ako rozšíriť svoje impérium na iných planétach, zapojenie do intríg alebo spojenectvo s inými medziplanetárnych štátoch.

Vzhľadom k formátu on-line hry Ogame získal mnoho fanúšikov, a to znamená, že on-line je vždy skvelý a stabilný, čo je len zriedka hovorí o iných hrách pre prehliadač.

Pojem " Hry na hrdinov " menou Ogame jednoducho chýba. Tu role financií pravidelne vykonávať celý rad zdrojov. Preto celý obchod, ktorý poskytuje priestor pre online hru Ogame, realizovaná prostredníctvom výmeny tých istých zdrojov. Barter je veľký kontrast na ekonomický systém na trhu vo väčšine nielen online, ale aj offline hry.

Pridajte Ogame hra je jednoduchá a priamočiara. Musíte vyplniť osobné informácie, zadajte názov konta a potom kliknite na aktivovať prostredníctvom e-mailu. Ako môžete vidieť, registrácia Ogame neberie moc času, a nie kaziť pôžitok z procesu dobývania vesmíru.

Ogame on-line hra, vrcholom, čo je koncept strategického zamerania - menovite, jeho nedostatok akýchkoľvek divízie alebo triedy postáv na profesionálnom základe. Banské zdroje, dávať je vo vývoji planéty alebo flotily, dostanete špeciálne okuliare, cez ktoré zvyšujú ich vlastnú úroveň.

Je zaujímavé, rozhrania a model kootorye on-line hry Ogame obsahuje dostatočne interaktívne. Napríklad, planéta, výkup, môžete vytvoriť z beztvaré bloku kameňa stáča do galaktického centra civilizácie, zbere všetky druhy stavieb a čoraz viac estetický tvar. Building, mimochodom, môže byť lepšie, za to, že tento konkrétny prekvapujúce množstvo zdrojov. Každá takáto zlepšenie zvyšuje účinnosť štruktúry závisí na jeho úloh.

Takže ste začal hrať hru Gladiatus on-line planétu funguje správne a ste pripravení začať dobytie vesmíru. Ak to chcete urobiť, môžete to urobiť bez toho, aby lodenicu, s ktorou si môžete zostaviť a viesť svoje medziplanetárne flotilu. Každá kozmická loď v hre Ogame je unikátny nielen vo vzhľade, ale aj jedinečné schopnosti a bojové vlastnosti.

Limit na počet lodí vo svojej flotile priestoru nie je k dispozícii, to nedáva zmysel s tebou celkom kdekoľvek v zhone, a tak oveľa lepšie postaviť vesmírnu loď, ako je to možné urobiť, a potom môžete bezpečne hrať hry on-line bez obáv z Ogame prekvapivé útoky a instant blitzkrieg.

Je potrebné poznamenať, že New Order sám - celkom ťažká hra. Potrebujete, aby to dostatok času, a pre každé riešenie prístupu s bežnými vonkajšími subjektmi vážne. Koniec koncov, bez srandy, každý chybný krok vziať, to môže byť posledný na vašej planéte. A to je v tejto hre Ogame tak zaujímavé a vzrušujúce.

Ale ak si myslíte, že o tom a myslím, že skúsený hráč z titulu prípadných úspechov v tomto rozsiahlom svete, ktorý sa skladá zo stoviek alebo dokonca tisíc vesmírov. New Order - je medzi bizón prehliadača fantastických hier, tento veterán žánru, oprávnene získal ich dôveru s miliónmi hráčov po celom svete.

Ak nemáte dostatok dobrodružstva a kozmické rozlohy lákajú svoje oči, by ste nemali zasahovať! Ogame - šanca pre silné hráča preukázať, že sú najsilnejší! A ste schopní prijať túto výzvu, a objaviť všetky kúzla sveta ogame, hrať a vyhrať vo viac a viac nových kosmecheskih bojov?

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more