Záložky

Odysea

Alternatívne názvy: Odysea

Odyssey on-line - je zadarmo online browser hra v podobe stratégie. Hrať to, sa môžete dozvedieť veľa zaujímavých vecí o živote pirátov, ponoriť sa do sveta dobrodružstiev.

Tu sa môžete stretnúť aj dobrodruhov, ktorí sa zaujímajú len v zlate, a vedci sa snažia nájsť odpovede na otázky, ktoré vznikli pred mnohými rokmi. A ako sa môžete stretnúť s žoldnierov, ktorí venujú svoj život naháňať pirátmi.

V Odyssey registrácia je veľmi jednoduchá a nebude trvať dlho, ako to urobiť, čo potrebujete:

1. navštívte oficiálne stránky herné a kliknite na "Zaregistrovať";

2. zadajte svoj e-mail;

3. zadajte svoje prihlasovacie meno vymyslel,

4. zadajte heslo razil;

. 5. Opakovať heslo.

Po registrácii môžete bezpečne ísť do hry a začať vytvárať svoju postavu. Na začiatku hry dostanete vaše ruky na malom ostrove, kde je potrebné postaviť budovu pre sebaobranu a výrobu rôznych produktov a spotrebného materiálu. Budete musieť naučiť, ako sa stavať lode, alebo najať špeciálne vyškolení pre tento ľud, pretože loď je vaša vizitka a prostriedkom zárobku.

Play Odyssey môžete pirát a budete môcť zachytiť rock obývaný ostatnými pirátmi, môžete si ich do svojho tímu.

Budete musieť stavať budovu pre rast vašej ekonomiky, niekedy môže chýbať pôdu pre vývoj, potom sa budete musieť chytiť nové krajiny. Hospodárska budova bude poskytovať viac zdrojov a v lodenici môžete stavať lode oveľa vyššia.

Game Odyssey má dve karty:

• mapa ostrova,

• mapa sveta.

Mapa ostrova - tu môžete sledovať budovy na vašom ostrove, rozvoj obchodu a lodí, rozšírenie svojho majetku.

Mapa sveta - tu sa môžete dozvedieť umiestnenie na ostatné ostrovy a skaly svojich súperov.

Odyssey hra vám dáva možnosť zapojiť sa do rôznych klanov a spolkov, spoločný útok nepriateľov, korisť a zničiť ich osady.

Pre ľahké víťazstvo nad súpermi, ktoré musíte vybudovať výskumné centrum, ktoré vám umožní stavať nové lode, ktoré vám pomôžu vytvoriť neporaziteľný námorníctvo. Jeden zaujímavý rys hry je odstrániť stavbu, ak sa z nejakého dôvodu rozhodol, že stavba budovy nemusíte ju kedykoľvek, môžete ju zrušiť, a všetky prostriedky vynaložené na jeho stavbe späť do svojich pokladníc. Môžete spravovať všetky svoje vlastné konštrukcie a vozový park, alebo najať ľudí, ktorí vám pomôžu v tejto veci.

Odyssey, môžete hrať ako sami, alebo spoločne so svojimi priateľmi, budeme môcť vytvoriť svoj celkový vozový park a zachytiť maximálny skaly a ostrovy.

Rovnako ako iné on-line hry Odyssey má svoj vlastný vozový park a chát, kde si môžete nielen komunikovať so svojimi spojencami, ale aj klásť otázky, ktoré ste v priebehu hry.

Play Odyssey on-line a ponoriť sa do sveta vzrušujúce dobrodružstvo s pirátmi na mori.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more