Záložky

Odin Quest

Alternatívne názvy: Odin Quest

Odin Quest on-line - voľný prehliadač je fantastická hra na hrdinov, ktorého obsah odráža príbehy o škandinávskych mýtov. Projekt je vo vlastníctve Youjoy. Tvorcovia urobili všetko pre to, aby ste spokojní. Plán hru na najvyššej úrovni, hrateľnosť je bohatá a dobre vyvážený, jasný svet podrobný a nezabudnuteľný. Dojmy z hry sú naozaj dlhé, to nie je každý deň, dostanete príležitosť navštíviť túto fascinujúci svet, ktorý bol predtým k dispozícii len pre bohov. Ale teraz obyčajní ľudia vedú svoju vojnu tu, rovnako ako predtým bohovia to urobil. Avšak, keď sa ľudia cítia a stať sa skutočnými pánmi tu, bohovia si vyhradzuje právo kontrolovať dianie na miestach, kde ste, a bude stáť Odin Quest hrať. Budete mať obrovskú konkurenciu, nebezpečných ciest, prudkých bojov a masových úkolovej úlohy na rôzne témy.

Aby sa ponoriť do víru vzrušujúcich dobrodružstiev, budete potrebovať Odin Quest registráciu. Ak chcete vytvoriť účet, môžete povedať, informácie, ako je užívateľské meno, e-mail, heslo (opakovanie). Okrem toho, mali by ste si byť vedomí toho, že zápis do hry Odin Quest znamená súhlas s pravidlami a začiarknutie na správnom mieste stojí automaticky.

Pekné, že Odin Quest on-line hra líši pomerne skromné ​​požiadavky na systém. V prítomnosti moderný prehliadač a pripojenie k internetu, sa môžete tešiť na hru, aj keď počítač nemá vysoké nastavenie.

Predtým, než začnete hrať Odin Quest , musíte sa rozhodnúť, na ktorú stranu chcete bojovať. Večné téma dobra a zla, a dotkol sa virtuálne vesmír. Tu si môžete vziať buď svetlo alebo temnú stranu. Potom budete musieť vybrať najvhodnejšie triedy z nasledujúceho zoznamu: lovec, zabijak, mág, bojovník, kňaz. V úlohe zákonným cestujúceho, môžete zažiť všetky tie udalosti, ktoré boli pripravené skript.

Ak máte dosť odvahy, ísť na hon za pokladom v hlbokom zvlnené pláni. To je miesto, kde môžete uložiť nevýslovnej bohatstvo, chránené samotnými bohmi. Čas od času poslať aliancií bojovníkmi, ktorí sa dobrovoľne odovzdať túto ťažkú ​​skúšku. Riziko je samozrejme skvelé, ale úplne oprávnené. S trochou šťastia v prednej časti vášho aliancie majú nové perspektívy. Vzrušujúce dobrodružstvo a bude sa podieľať na boji o vlastníctve mesta Medegeyt. Podívaná hromadného brúsky ohromí aj tých najnáročnejších. Koniec koncov, je šanca, aby sa stala pani domu Medagate, dostať sa do centra mesta a prevziať sochy nikto nechce dobrovoľne nechať ujsť. Preto, každý účastník je ochotný bojovať do posledného, ​​a v jednej bitke niekedy môže konvergovať stovky hrdinov. No, ak sa to zdá trochu vzrušenia vám rovno do arény. Stačí si uvedomiť, že toto je miesto, kde sa bohovia súťažil, a obyčajný človek by nemal miešať tu, pokiaľ to nie je úplne istí vo svoje schopnosti. Kontrakcie nie sú komické, všetky hodné súperovi a jednoducho nehodlám vzdať na milosť. Takže sami rozhodnúť, čo robiť, pretože táto súťaž nie je pre slabé srdce.

Herné Odin Quest sa líšia v priestranných miest. A je k dispozícii vo všetkých oblastiach výskumu. Bonus je schopnosť používať koňa. Pet je užitočné nielen ako dopravný prostriedok, ale tiež pomáhajú prežiť v boji. Plus oveľa zábavnejšie spolu! Poď! Tyčí, dungeony, morského dna umožňujú plne uhasiť smäd po dobrodružstve. Okrem toho, nebudete blúdiť bezcieľne kúzelného sveta. Na ceste je veľké množstvo pracovných miest, ktorých splnenie prináša svoju odmenu v podobe užitočných vecí a zbraní. Typ bezpečnostného zariadenia pomáha prežiť v krízových situáciách, z ktorých sú známe, je plný.

Budete mať možnosť, aby sa ich vlastné skúsenosti, ako návykové je zaujímavé povolanie, akonáhle začnete hrať hru Odin Quest . Vyzeráš by sa očakávať, že bez okamih byť pri počítači. Zahrajte si srandu, nech vaša nálada bude vždy na najvyššej úrovni!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more