Záložky

NosTale

Alternatívne názvy: NosTeyl

Unforgettable Adventures dáva jeho hráči NosTeyl hra, ktorá umožňuje, aby sa na cestu po čarovného sveta anime. Tu nájdete nečakané zvraty, zaujímavé postavy a vzrušujúce boje s protivníkmi. Je fantasy hra NosTale umožňuje veľmi individuálny prístup k voľbe svojho charakteru, z ktorého tváre a môžete ísť od najjednoduchších až cestovateľom nádherné kúzelník alebo statočný bojovník. Hráč sám dáva svojmu hrdinovi tieto zručnosti a vlastnosti, ktoré chce vidieť. To umožňuje znaky musia byť unikátne. Ale jedinečnosť obrázkov - to nie je len dobrá správa pre tých, ktorí sa chystáte zažiť svet NosTeyl.

Ďalším dobrým fakt: v bitke a vaše hrdina cesty nemusí nutne sám. Po NosTale online hra robí jeho hráčom skvelú ponuku - urobiť priateľa a pomocníka, ktorý bude užitočné v každej situácii. Takýto prístup je považovaný za de rigueur pre herné tvorca. Skrotiť zviera sám, len je treba ju - poraziť monštrum. Tí, ktorí majú tento problém v platnosti, nemôže prežiť. Tamed tvor nemusí priniesť príliš veľa - je to, vďačný, samozrejme, že príde beží po tom, čo porazil monštrum a stal vaším priateľom a súdruh v žiadnych bojov a cestovanie.

NosTale on-line registrácia je veľmi jednoduchá a prebieha v troch krokoch. Aby sa stal jedným z hráčov vo svojich odboroch je potrebné zadať užívateľské meno, ktoré je meno, ktoré bude žiť virtuálny charakter. Ďalšie - vytvoriť heslo a nezabudnite zahrnúť vašu e-mailovú adresu. K registrácii tiež treba stiahnuť a nainštalovať herný klient. Stačí postupovať podľa pokynov, ktoré umožnia hru a budete uspieť! Najprv v hre sa stanete obyčajný cudzinec. To je prvý stupeň, úroveň začiatočníkov. Ale čoskoro potom, čo začnete hrať online hry NosTale, ste nové príležitosti. Po prvé, od cudzinca môže ľahko ocitnúť v šermiar. No, nie tak ľahko, samozrejme, pretože keby to bolo tak jednoduché, že by bolo absolútne žiadny dôvod namáhať, je to tak? Získať pre seba nové a nové magické zručnosti, môžete tiež zohnať luku vo svojom arzenáli, a preto sa stal strelec. A napokon, ak ste naozaj vykúzliť lov, prosím - vás cesta na kúzelníkov. To všetko pre začínajúcich turistov bude možné iba vtedy, keď dosiahne úroveň 15. To má tri hlavné profesií, ktoré môžu zvládnuť NosTeyl charakter. Majster meč, luk alebo magické lektvary - to je voľba, aby vyhovovali vášmu vkusu. O nich môžeme hovoriť podrobnejšie.

Šermiar môže bojovať s niekoľkými. On samozrejme bojovať bitku na blízko i ďaleko. Obratne oháňať svoju zbraň, má silu štyroch elementov. Je to veľmi ťažké ublížiť, a iste - zabiť, pretože je uložená bezpečnosť komory a zhiznesohranyaemostti.

Na protizávažím ako bojovník môže dať len ďalšie - lukostrelec. Táto jednotka je veľmi jednoduché, to upúta pozornosť všetkých. Jeho apt šípky zasiahnuť nepriateľa v melee a ranged boj, a za ním celé prírody, keď nemá žiadny spôsob, ako energia. Možno, že to je to, čo mu dáva jedinečnú príležitosť otráviť nepriateľa priamo v boji. Robí to s kúzlami.

Ale aj silnejšie kúzla a odkazy na prírodných síl má kúzelník. Takže niekto, kto, ako skoro nepotreboval zbraň. Koniec koncov, to je dobre vyzbrojený kúziel, magických rituálov a iné magické zariadenie.

V NosTale môže hrať aj kolektívne. Napríklad, stretnúť sa s priateľskou spoločnosť v 5-15 hráčov a organizovaný ísť na monštrum. Takýto spôsob zabíjania nechcených fantastický mamuta s názvom raid.

Boj v niekoľkými spôsobmi. Môžete vytvoriť otvorenú bitku. Potom bojovať a byť schopný uplatňovať svoje superabilities žiadny mág, lukostrelec, šermiara alebo začiatočník, práve vstúpil do hry. A môžete usporiadať bitku "pre". Táto bitka bude považovaná za uzavretú, a podieľať sa na tom, že nie každý môže. Tu bojujú len niektorých hráčov. Vytvorenie takéhoto krviprelievania kdekoľvek v hre môže byť špeciálny lektvar. V hre nájdete veľa tajomstiev a nuansy. Ale učia sa o nich môžete vyskúšať iba hrať úlohu v ňom.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more