Záložky

Nosgothu

Alternatívne názvy: Nosgothu

Pre tých, ktorí obdivujú pozemky o upíroch, bola vytvorená sieťová tímová hra Nosgoth, kde sa každý môže cítiť ako Van Helsing alebo krvný upír. Dve tímy štyroch hráčov budú bojovať až k smrti, ako hovoria, na poslednú kvapku krvi. Ale víťaz je odhalený na body len po ďalšom boji, keď hráči prepínajú roly.

hra Nosgoth: krvavé zúčtovanie dvoch racer

Ľudia a upíri - medzi nimi dlho existuje neúnavná vojna, rád by som povedal, že pod slnkom, ale ako viete, upíri sa neradi opaľujú. Ale my, ľudia, vnímajú to ako legitímne jedlo a my s týmito krokmi nechceme. Na tomto základe dochádza k rozdielom a nemožno povedať, že sily radikálne prevažujú v prospech niekoho.

Zástupcovia každej rasy majú výhody, ale aj hriech s nedostatkami.

    Ľudia sa spoliehajú na silu zbraní: luky a kuše, hádzanie mušlí, granáty s rôznymi účinkami, pasce. Ale úzky boj je horší, takže je lepšie nedovoliť, aby sa ostrí zubatý dravci dostali blízko k vám.
  • Upíri, naopak, uprednostňujú boj, pretože ich zbrane sú tesáky, pazúry a krídla. Majú neuveriteľnú fyzickú silu a radšej sa nezapájajú do ľudských zbraní.

Vytvárame tímy

Rozhodnete sa hrať v Nosgoth, musíte pochopiť niektoré pravidlá pre úspešné prežitie:

  • Pridať sa do tímov
  • Rozumne využívať výhody hrdinov
  • Ne oddeľte a nevyhýbajte sa nepriateľovi sám
Pre čo je potrebný tím, je jasné, že ste silní spolu. Ale pokiaľ ide o taktiku, aby ste ju stelesnili úspešne, zvážte charakter znakov. Upíri vedia dokonale šplhať na stenách, lietať, skákať ďaleko, mať obrovskú silu, ale schopnosti každého z nich sú vyvinuté v rôznych pomeroch. Tam sú rýchli a ľahký upír, ktorí môžu odraziť a poraziť obeť vysoko; iní obrovskí a silní, rozptyľujú nepriateľov na stranu; ešte iní uchopia obeť z davu a letí s ňou.

ľudí má svoje vlastné žetóny. Sú rozdelené na rôzne typy strelcov: lukostrelcov, strelcov, maltárov. Podľa toho sa niekto stane skautom, niekto bude podporovať, no niekto bude sniper. Keď hráte ľudí, pripravte sa na streľbu, dlhé streľby, veľmi, veľmi dlhé a intenzívne streľby.

Ak sa chcete pripojiť a prispieť k rozvoju vojny, musíte stiahnuť Nosgoth, vytvoriť hrdinu a nájsť zvyšok tímu v sieti.

Zvýšime vlastnosti a ukážeme triedy

Všetci viete, že každý hrdina postupne nadobúda silu a zručnosť. Inými slovami, manželia a temperované v stálych bitkách. Nemôžete sa pokaziť, ak predpokladáte podobnú situáciu v iPlayer Nosgoth. Ak chcete zlepšiť svoju osobnosť, zúčastňujte sa bojov a získajte artefakt, ktorý zvýši vašu triedu.

Keď dokončíte misie, zarobíte si menu, na ktoré si môžete kúpiť veľa užitočných vecí: zručnosti, vybavenie, oblečenie. Existujú aj skutočné peniaze, ktoré urýchlia proces zhromažďovania skúseností, zručností, príjmov. Môžete tiež nakupovať zvyšky a šupky, ale takéto nákupy nie sú povinné, a môžete to urobiť bez nich.

Plus Nosgoth môže určite byť nazývaný prítomnosťou relatívnej rovnosti hráčov. To znamená, že skúsení hráči nebudú schopní napadnúť a zničiť začiatočníkov.

Phody dynamiky plotov, krásna grafika, vzrušujúce zápasy, množstvo bezplatných funkcií. Ale čo je najdôležitejšie, je to nádherne zrealizovaná myšlienka témy upíra. Vzhľadom k tomu, že upíri sa stali pomerne hackneyed témou, vývojári môžu byť pochválení pre pôvodný prístup.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more