Záložky

Nords: Heroes of the North

Alternatívne názvy: Nords: Heroes of the North

Staňte sa jedným z:

  • Elfov
  • Orkov
  • Vikingov
Pust ešte predtým, ako bola vojna medzi nimi, a to nie je prebieha hladko v drsnom ríši, ale dnešný nepriatelia oveľa viac zla a krvilační, ďalej oddávať svojej drobné spory. Pre armád potrebujú špeciálnu cvičisko a kasárne, rovnako ako dôležitú vybavenie:
  • Perchatki
  • Oruzhie
  • Shlemy
  • Kolchugi
  • Bronya
Vy môže vykonávať dôležité úlohy, a vybrať si z ponuky: ciele, dobrodružstvo a hľadať dedín. Výberom účel, súhlasíte k rýchlemu prieniku do nepriateľského územia a dokončiť drancovanie jej zdrojov.
V dobrodružstvo vám bude odoslaný na misii s uvedením presných súradníc a pracovných podmienkach. Iba plne spustením, môžete sa spoľahnúť na nové.
Esli sa rozhodli ísť pri hľadaní dedín, aby byť nebezpečný trek, ktorý nemusí nutne skončiť vaše víťazstvo. Tu je nutné zachytiť osád, na určenie ich vládu nad nimi neustále konal príjmy z ich výrobe a vývoji vo svojich pokladníc. Hráči môžu zasahovať len v takom prípade, ktorému sa podarilo posilniť svoje pozície a vybudovať dostatok energie. iPlayer Nords: Hrdinovia severu shareware. To znamená, že všetky nuansy hry vám k dispozícii zadarmo, ale tam je VIP vlastnosti, ktoré umožňujú o skutočné peniaze na nákup dodatok k trochu zvýšiť úroveň hrdinov a armád. Na určitú čiastku k dispozícii na kúpu užitočné predmety, chýba tak na prvom mieste. Okrem toho armáda kúpila reálnejšieho - nesie menšie straty v bojoch, účinne okrádanie a napádať susedov. Tieto body sú určené len pre netrpezlivé hráčov, ktorí chcú získať všetky výhody skôr. Ale bez peňazí, môžete si vlastné krmivo získať všetky vylepšenia - proste mali byť trochu trpezliví. Ale skôr získať skúsenosti a pokrok v hre pomôže aliancie s ostatnými hráčmi.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more