Záložky

Žiadna neba človeka

Alternatívne názvy: Žiadna neba človeka

hrať Sky masteringu priestoru nikoho.

v priestore téme vytvoril rad herných produktov, ale nápad naďalej vzrušovať nielen hráčov, ale aj samotné vývojárov. Nepreskúmaný priestor dáva predstavivosť, takže prekvapenie sú nevyhnutné autormi, a hráči budú radi, prijímať nové myšlienky. V júni 2016 naplánované vydanie nového projektu, ktorý pracuje štúdio Hello Games. Sky Zápas č muža sa stane obrovské pieskovisko, na ktoré môžete cestovať donekonečna, študovať neviditeľného planétu s jedinečné flóry a fauny.

Space Simulator poskytuje módy multiplayer hru pre jedného užívateľov a, a & nbsp; zároveň pre PC & nbsp; a PS4.

Zaujímavým faktom je začiatok prác na Toy & ndash; To vzniklo v okruhu štyroch ľudí za zatvorenými dverami. V priebehu roka, nikto v spoločnosti nemal ani tušenie, že v malej miestnosti vrie tvorivý proces, a už majú jedinečný motor a vlastné herné prostredie. Teraz sa skupina vzrástol na 13 ľudí.

V roku 2014, Projekt bol predstavený na E3, a bol nominovaný na tri ceny a vyhral v duchu"Best Original Game"a"Najlepšie hry od nezávislých vývojárov." Ozajstní fanúšikovia žánru sna Sky stiahnutie nikoho o uznanie kritikov len paliva Záujem o nový produkt.

preskúmať galaxiu.

planéty v hre toľko a sú generované pri každom nová, že cestovanie je nepravdepodobné, že bude prepustený. Keďže cieľom autorov bolo umožniť hráčom písať svoje vlastné dejiny, niektoré scenáre, ktoré majú nasledovať, nie je. Presun medzi galaxiami, nájsť nové planéty, a preskúmať ich. Bude možné nájsť nový druh živočícha alebo rastliny? & ndash; skenovanie, a oni sa objaví v spoločnej databáze. Môžete prísť s ich menami a podpísať svoje meno udržiavať ju v obrovskej hernej knižnici. Ak ste snívali slávy objaviteľa, tu to je.

Atlas budú zapísané objav a ďalšie subjekty, a uvidíte, existuje mnoho objavov niekto iný pred vami. Pristátie na nové územia, je možné detekovať zničené chrámy stratené civilizácie, nezvyčajné, tajomné technológie a zničených lodí. Niektoré artefakty bude užitočné & ndash; zvýšiť kvalitu obleku alebo lode.

poznaním planétu, musíme mať na pamäti, že byť chránené pred svetlom bude zima v bezprostrednej blízkosti & ndash; desert a horúce, a iba tie, ktoré sú umiestnené v optimálnej vzdialenosti môžu byť životaschopné. Podľa vývojárov, len 10 % zo všetkých nebeských telies potenciálne obývaný živé bytosti a majú vegetácie.

Budete potrebovať spoľahlivé oblek, aby sa chránili pred nepriateľskom prostredí & ndash; žiarenie, kyselina, jedovatá hmla. Objavte svet v rôznych denných dobách, ako niektorí väzni sa zobrazí len v popoludňajších hodinách, a mať na pozore pred mutantov a predátorov.

trochu viac, a môžete si stiahnuť oblohe nikoho. Po oficiálnom vydaní, to budú priebežne aktualizované, a tam budú nové možnosti, technológie a vesmír. Aj keď každý je len jedna loď z neba nikoho na PC, ale so schopnosťou zlepšiť ju, prispôsobiť sa rôznym funkciám: obchod, bitky, prieskum.

  • Procesor: Intel Core 2 Duo & nbsp; GHz.
  •  

    Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

    Read more