Záložky

Ninja sága

Alternatívne názvy: Ninja sága

Ninja Saga Hra: Naruto je s nami opäť

Ak ste fanúšik anime série o Naruto Uzumaki, nie je prekvapujúce, že vaša srdcová frekvencia sa zrýchlila pri pohľade na prehliadač MMORPG hračka o jeho nových dobrodružstvách. Nechaj hra Ninja Saga nie je ako pôvodný sprisahaný animovaný produkt, ale všetky kľúčové postavy sú prítomné a pravidelne sa pripájajú k tímu hlavnej postavy.

Vývojový proces je možné rozdeliť na dve zložky: bitky na jednej strane a questy, obchodovanie, komunikácia a prieskum priestoru na strane druhej. To robí hru rôznorodou a keďže sa všetko deje na pozadí neuveriteľne farebnej krajiny, obdržíte obrovskú časť farebnej terapie.

Štýl anime obsahuje veľa špeciálnych efektov a môžete si byť istí, že Ninja Saga bude musieť hrať s použitím rôznych trikov na každom kroku. Dokonca aj herná obrazovka vždy vyzerá jasne, pestrá s ikonami indikujúcimi úroveň čakry, zručností, schopností a iných údajov alebo ovládacích tlačidiel.

znakov a škôl Ninja

Získať do sveta Naruto môže byť po aktivácii vášho účtu, ktorému predchádza registrácia Ninja Saga. Zadajte e-mail, heslo a potvrďte znova. Potom súhlaste s používateľskou zmluvou a kliknite na tlačidlo "register". Alebo použite inú možnosť prihlásenia cez Facebook, Twitter, Google+ a VKontakte.

nováčikov ponúka skromný výber: dievča alebo chlapec. Ale prejdením herných štádií a dokončením misií budú k dispozícii nové tváre, zrelšie a zručnejšie. Môžete dokonca pozvať Naruto, Sakuru, Kakashi, Sasuke a Iruku do svojho tímu.

Klasifikované hrdinami v troch bojových školách:

  • Taydzyutsu. V tomto smere sa kladie dôraz na školenie pri vykonávaní protiútokov a blokovaní nepriateľských útokov.
  • Ninjutsu Žiaci sú vyškolení, aby udeľovali bloky nepriateľa a spôsobili značné škody.
  • Genjutsu. Táto škola vniesla žiakov k agilnosti a flexibilite, aby sa vyhli úderom nepriateľa, rýchlo sa pohybovali a nečakane zaútočili na seba.
Existujú výhody pre

z každého smeru, ale existujú aj nevýhody a všetky body by sa mali vziať do úvahy, pričom hráči na súde pred bojom. Skúsenosti v tomto bude postupne, pretože jednoduchý opis neposkytuje celý obraz talentov postáv. Iba skúsenosťami s nimi v boji možno rozpoznať aspekty charakteristík každého z nich.

Magiya questy a bitky na princípoch škôl "jutsu"

Before bitku, musíte dať dohromady svoj "gang", a voľba pomôže opisovať charakteristiky znakov, zobrazené pred portréty na špeciálnej obrazovke. Samotná bitka sa uskutočňuje v niekoľkých fázach a vy sám si nasmerujete svoje postavy pomocou rôznych techník a super-nástrojov. Získať viac bodov pomôže QTE, ak ste dostatočne agilní, keď sa na obrazovke objaví obrázok určitého tlačidla, musíte ho nájsť na klávesnici a rýchlejšie stlačiť.

Zlepšenie kvality hrdinov pomôže úlohe, ktorá dáva Hokage. Všetky sú nebezpečné a sú spojené s bojmi. Po dosiahnutí požadovaného bodu sa pripravte na stretnutie s darebákmi, ktorí najčastejšie patria organizácii Akacki.

Dlho nájsť cieľ nie je nutné, ak používate automatický navigačný systém, ktorý vás pohodlne a rýchlo odvezie na miesto.

Minovinav úrovne 22 Ninja Saga, dostanete sa do arény, kde sa konajú najpôsobivejšie bitky PvP. Spočiatku samotný systém vyberá súpera podľa vášho hodnotenia, ktorý sa skladá z: zloženia skupiny, úrovne čerpania vecí, rozsahu zručností.

Sumarizácia, môžete bezpečne zavolať prvotriednu hru vo svojom žánri. Fanúšikovia anime a RPG prehliadača budú obdivovať, najmä preto, že je Russified.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more