Záložky

Need for Speed ​​World

Alternatívne názvy: Need for Speed ​​World

Hra Need for Speed ​​World je masívne multiplayerová počítačová hra o pretekanie a odkazuje na hernej série Need for Speed. Táto hra sa vyvíja štúdio EA Black Box spoločnosti v roku 2010.

Download Need for Speed ​​World, môžete z akejkoľvek stránky, na ktorých tento prístup je k dispozícii. Tiež NFS World a môžete sťahovať cez torrenty, známy rôzne spúšťacie súbory.

V hre Need for Speed ​​World stroje sú rozdelené do troch tried. Každá z týchto strojov má tri charakteristiky:

1) Rýchlosť - ukazuje, ako sa rýchlosť stroja.

2) zrýchlenie - ako rýchlo sa auto môže zrýchliť na plyn.

3) manipulácia - ukazovateľom toho, ako je ľahko ovládateľný stroj.

Všetky tieto parametre sa môžu v priebehu hry na určitú sumu zvýšil.

V NFS World auto si môžete kúpiť za špeciálny in-game menu - SpeedBoost. To možno vypočítať nielen pre automobily, ale aj pre ďalšie položky.

SpeedBoost - táto hra meny, ktoré si môžete kúpiť iba za skutočné peniaze. Položky, ktoré si môžete zakúpiť pomocou SpeedBoost, špeciálne určené.

Predtým, než začnete hrať, musíte vidieť o Need for Speed ​​World videu. Tieto videá vás zoznámi s pravidlami hry a základnými funkciami Need for Speed ​​World.

V online hre Need for Speed ​​World, budete hrať v niekoľkých mestách, ktoré sú prevzaté z predchádzajúcich verzií Need for Speed.

Tu dynamicky meniť dennú dobu. V závislosti na ročnom období, vývojári zmeniť herný dizajn: Nový rok, na území ktorej sa vzťahuje na snehu a visel vence a všetky sú umiestnené na Halloween tekvica a strašidelné veci.

V hre Need for Speed ​​World má nasledujúce typy pretekov:

1) Súkromné ​​- tento závod, ktorý súťažiť so svojimi priateľmi alebo inými jazdcami.

2) Antipolitsiya - to preteky, v ktorej ste sa zapojili proti polícii. V ňom si môžete samostatne alebo spoločne s ďalšími pretekármi.

Existujú aj iné typy pretekov:

1) šprint (šprint) - typ závodu, v ktorej budete musieť ísť rýchlejšie, než súper v poslednom kole.

2) okruh (okruh) - je štandardný typ pretekov, v ktorej budete musieť prísť rýchlejšie súpera.

3) snaha tímu (team escape) - typ pretekov, v ktorej musíte poraziť svojho súpera v určitej vzdialenosti.

4) miesto (režim fotografie) - to je závod, ktorý vám ponúkne sponzormi. Vašou úlohou je rýchlejší ako jeho súperi, ktorý príde na miesto a dostať svoje víťazné cenu.

5) Hľadanie pokladu (pokladu) - nový typ pretekanie.

6) Prenasledovanie (escape) - to je závod, v ktorej ste sa zapojili proti polícii.

7) rovný (drag) - to je závod pre krátku vzdialenosť. Počas jej času budete musieť prepnúť zariadenie a nie naraziť do objektov, ktoré sa vyskytujú v ceste.

Game World - moderná závodná hra, v ktorej si môžete vyskúšať sami seba ako skutočný pretekár.

Vykonávať zložité úlohy, zúčastniť sa pretekov, dať do hry Need for Speed ​​World sto percent. Vyhrajte rešpekt priateľov a súperov strach

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more