Záložky

Need for Speed ​​Underground 2

Alternatívne názvy: Need for Speed ​​Underground 2

NFS underground 2 hra je počítačová hra o pretekanie, v ktorej môžete hrať nielen na svojom počítači sám, ale aj na sieti. Táto hra patrí do arkádovej závodnej simulátor a je pokračovaním Need for Speed: Underground.

Need for Speed ​​Underground 2 - hra pre skutočných milovníkov pretekanie. V hre je sprisahanie podľa ladenie pre automobily, ktoré sú zapojené v pouličných pretekoch.

V priebehu hry sa objaví pred vami o NFS 2 videa. Tieto videá ukazujú, dej hry vás zoznámi s pravidlami.

Na stiahnutie Need for Speed ​​Underground 2, si môžete kedykoľvek webe, ktorý poskytuje túto funkciu. Aj hra NFS underground 2 si môžete stiahnuť cez torrenty, populárny súbor downloader.

V počítačovej hre sú k dispozícii NFS underground 2 Ruská autá iba v európskej verzii hry, v americkej verzii ruského automobilu nie je.

Budete hrať NFS 2 preteky v nasledujúcich sviatkoch:

1) Kruh - to je najjednoduchší typ pretekanie a to je považované za tradičné. Vašou úlohou tu je najprv dokončiť poslednom kole pretekať.

2) Sprint - typ pretekov, v ktorej budete musieť dostať na prvú položku z prvého do druhého.

3) Drag racing - závod na krátke vzdialenosti. Za to budete musieť rýchlo reagovať na meniace sa, to nie je naraziť do ďalších áut a objektov a čo je najdôležitejšie - to je skončiť ako prvý.

4) Drifting - typ pretekov, v ktorej musíte získať viac bodov ako súperi. Body budete získavať v priebehu záveje, ale dôležité je nenaraziť do plota. V driftovat sa zúčastnili štyria jazdci.

5) Street X - je okruh závodná zvýšenú zložitosť. Tým, čo trasu, ktorú autom nie je známy. V tomto druhu pretekanie nemôžete použiť ďalšie urýchľovač.

6) Professional League - je univerzálny krúžok preteky, ktoré sú priradené špeciálne trasy.

7) Režim jazda zadarmo - V tomto režime môžete prejsť na akékoľvek číslo a akékoľvek stopy. Hlavná vec, ktorú v týchto režimoch zdržať kolízií. Môžete tiež čerpať v tomto závode ostatných vodičov.

Hra Need for Speed ​​Underground 2 jazdíte v týchto oblastiach

1) City - to je obvyklé fiktívne město Bayview, ktorá je podobná moderným Los Angeles.

2) Letisko - je jednoduchý priestor, nad ktorým neustále lietať lietadlá.

3) Beacon Hill - je vzdialené miesto v hre.

4) Výška Jackson - toto je neobvyklý priestor, ale tu sú stále preteká.

5) Corner prístav - je oblasť, ktorá je rozdelená do niekoľkých častí: západnej a východnej.

Počas závodu budete riadiť pri inom počasí: dážď, sneh a len slnečné počasie. Preteky sa budú konať, a to ako vo dne iv noci. Budete vyzvaní na účasť v rôznych časopisoch pre víťazstvo v pretekoch.

Hra Need for Speed ​​Underground 2, budete hrať menom Rachel Teller, 27 ročné dievčatá.

Začnite vzrušujúcu cestu do sveta neuveriteľných drift Need for Speed ​​Underground 2. Predpokladajme, že máte šťastie a stanete sa skutočným jazdcom neporaziteľný.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more