Záložky

Need for Speed: The Run

Alternatívne názvy: Need for Speed: The Run

O tom, čo sa hry NFS projekt má všetky informácie od detí až po dospelých, od milovníkov závodných pre tých, ktorí nie sú moc dojem nich. Hra Need for Speed: The Run je ďalšie pokročilé pokračovaním legendárneho projektu, ktorý sa otvorí v určitej hraničnej najnovšie ovládače talent a zisk z priebehu maximálne potešenie hry. Projekt utrpela veľké množstvo úprav a urobil zo všetkých predchádzajúcich verzií, ale iba z najlepších vlastností. Na výstavách a prezentáciách s veľkým potešením robia demonštrácií všetky výhody tohto projektu. Hlavnou zmenou v hre je vo vzhľade hlavnej postavy. V súčasnej dobe predložené žiadne rozmazanie, ktorý sedí na sedadle vodiča, a je už plnohodnotná postava, ktorá je schopná opustiť auto, schovávať sa pred políciou, pozri krásne dievčatá, vychutnať svoju obľúbenú limonádu, bez toho, aby vstal z miesta vodiča. A aj keď tieto činnosti sú realizované iba v Need for Speed: Run videoklip a napísané scény, ale táto udalosť sa už ukazuje v kladnom smere vývoja projektu.

Vzhľadom k tomu, že projekt je používaný pri tvorbe motora, Frostbite 2, záloha bola určená budúcim obrázky v hre, a to povinnosť dosiahnutie súladu s touto kvalitou a jasu. To je to, čo sa stalo osloviť všetky dizajnérmi, ktorí sa aktívne podieľali na projekte. Rozdiel s jeho predchodcami NFS Run PC je v jasných farbách, rovnako ako projekt príležitostí uvedomiť si, pravdepodobnosť uplatniť čiastočnej deštrukcii. Váš prístroj bude teraz môcť skočiť do priekopy alebo pádu z útesu, keď nemáte čas na zapnutie alebo nebude môcť získať kontrolu. Oveľa lepšie, aby dramatický variabilitu počasia. Napríklad, keď začnete cestovať cez rozlohy je Desert Canyon, alebo na aute čelné sklo dostane vlnu piesku a malých štrku, ktorý bude zdať tak reálne, že máte pocit, že, ktoré skutočne sú teraz v jednom z púšte či napríklad kaňonu. Sneh deň hra NFS Run vám pomôže získať potešenie z krízy práve padlý sneh pod kolesami vozidla, ktorý je doplnený unikátny hluk motora.

Vďaka dej hry, budete mať radosť. Hlavnou postavou hry je reprezentovaný ako profesionálny vodič, ktorý produkuje peniaze pre život prostredníctvom účasti v najrôznejších tretie preteky. Až teraz sa musí preukázať svoju schopnosť prostredníctvom workshopov víťazstvo vo veľkých pretekoch v rozľahlosti na západnom pobreží Spojených štátov. V skutočnosti to je hlavná myšlienka hry. Teraz Podstatou hry je prejsť dlhodobom horizonte, ktorý je rozdelený do niekoľkých sekcií. Medzitým, ste povinní iba stiahnutie Need for Speed: The Run, aby si jedinečnú scenériu, ktorá bliká oknom. Všetko rovnaký projekt nevylučuje pravdepodobnosť prenasledovanie a stíhanie organizovaného účasti ostatných vodičov alebo rovnakých policajtmi.

A je to, že riadenie a dej je tu možnosť reklamácie, ale v Need for Speed: bude stroj Run nespôsobuje žiadne výčitky.

Rýchlo NFS Run k stiahnutiu, aby bolo svedkom ďalšie krásne radu projekt.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more