Záložky

Need for Speed: Shift

Alternatívne názvy: Need for Speed: Shift

O tom, že to, čo experimentátori boli zakladatelia legendárny projekt NFS, počuli len tí, ktorí sú ďaleko virtuálny priestor a nie je oboznámený s počítačovými hrami. A všetci, ktorí zostali vedomí počtu, koľko aktualizované, pridané, a robil inovácie, ktoré prežili tento projekt. Hra Need for Speed: Shift - to je ďalšia myšlienka na túto tému. Táto séria sa líši od predchádzajúcich hier v tomto závode je právom považovaný za stimulant, a nie je obvyklé podloubí. Jedinou nevýhodou, ktorá všeobecne bez problémov, môže po návšteve príslušných tém vo fóre rozhodnúť - ťažkosti pri riadení vozidla.

Spolu s touto hrou NFS Shift je maximálne realistické a vierohodné. Každý automobil je vybavený kamerami z kabíny, volant s pedálmi, ale najbezvýznamnejšie tyunninga vám pravdepodobnosť na výhru vďaka drahých sekúnd v súťaži. S každou novou závod je pravdepodobné, že vidieť nový pohľad na vás dôveryhodné dopravných prostriedkov. Rovnako ako väčšina takýchto príležitostí pre milovníkov naozajstných automobilov. S každým novým kusom môžete zmeniť štýl vozidla na ceste. V skutočnosti tieto zmeny, budete musieť dávať pozor na celú hrateľnosť.

Každá rasa vyzerá celkom rovnaký typ, ale z tejto skutočnosti nie je stratil záujem. V nadväznosti na to, ako budete môcť stiahnuť Need for Speed: Shift sa príležitosť dozvedieť sa o tom, čo každý počítač, ktorý obsahuje ovládač v tejto hre bude iný poburujúce správanie. Aby bolo zvyknúť si na trati a pocit, že plne sa bude musieť cestovať na ne niekoľko pretekov.

Táto hra pokračuje používať na kariérnom rebríčku. Pre možnosť otvoriť novú triedu hráč musí zbierať náležite zdieľať Stars skúsenosti. Vďaka svojej zručnosti, môžete skočiť do tried vyššie. NFS Shift download možno aj vďaka tomu, že sú vykonávané možnosť pre závod "na pozvanie", ktorá bude bojovať so súpermi a sa rozptyľovať od svetských úloh pasáží.

V tejto hre si budete môcť otvoriť všetky svoje potenciály, ako vo väčšine hrateľnosť sa riadi najmä na osobných kvalitách prehrávača. A vo všetkých týchto podpôr zastúpených zrušené (na závery hernej kritiky je jedným z najlepších pre všetky projekty) a nádherné grafiky (ktorý sa stal tradíciou) hudobné podpora.

A pre smartphone android Need for Speed: Shift pre PC a majú možnosť použitia viacerých hráčov strany, socializovať a súťažiť s ostatnými hráčmi v hre a rôznych častiach sveta. Keď otvoríte postavenie, ktoré ukazujú svoje schopnosti a všetko, čo ste dosiahli úrovne konkurentov pre odhad jazdných vlastností.

Zvlášť známa medzi účastníkmi hry je režim duel, výber, ktoré Need for Speed: Shift stroj pre každý nový závod splniť nové.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more