Záložky

Záhrobia

Alternatívne názvy: Záhrobia

Multiplayer prehliadač-založené online role-playing hra ponúka NextWorld stratil v stredovekom svete, a to v starobylom meste Elixir - tajomné a plné dobrodružstva pre akékoľvek pútnika, ktorí ich túžia. V RuNet NextWorld online hra je už dlho populárny a milovaný, dokonca získala štatút "ľudových" ... a vy ste o nej počul?
Ak nie, zaregistrujte sa a zistite si, ako je svet schopný zaujať NextWorld on-line.

Je potrebné poznamenať, že táto hra je nenáročná: spustiť ju budete potrebovať počítač s operačným systémom Windows, pripojenie k internetu a prehliadač.

Aby bolo možné začať hrať NextWorld, je nutné vykonať jednoduchú registráciu herného účtu. Registrácia hry je vyplniť NextWorld štandardný formulár, kde budete musieť prísť s herné prihlásenie, starať sa o heslo, zadajte platnú e-mailovú adresu a overovací kód. Po stlačení "registračný NextWorld» listy a očakávajú aktiváciu účtu údaje. Potvrdzuje to, čo presne potrebujete NextWorld on-line kontrolu, kliknite na aktivačný odkaz a privítanie k realite stredoveku.

Stretnutie s herné štarte, samozrejme, s vytvorením jeho charakteru. NextWorld on-line hra, v ktorej sú štyri triedy postáv - vojaci, stráže, mágovia a kňazi. Každá trieda má svoju vlastnú históriu a súbor zručností, ktoré sú popísané v osobitných zvitky - vybrať si hrdinu a slušný pokus o stave rezident Elixir. Medzi hlavné charakteristiky, ktoré sú k dispozícii pre znaky všetkých tried - agility a pevnosť, intuície a inteligencie, vytrvalosť, atď

Pokiaľ ide o bojovej munície, kúpiť v obchode (ak chcete tu a teraz). Alebo môžete získať nové zbrane a brnenia v procese riešenia problémov hry, spolu so skúseností a bodov. Ak chcete zvýšiť kvalitu vašej postavy budete musieť runy - rozsiahly zoznam špeciálnych funkcií, ako je napríklad dobré alebo zlé runy, runové omráčenia alebo zisk runa Phoenix. Tieto runy môžete získať od obchodníkov, ktoré celkom dosť. Peniaze možno získať pre to, rozprávanie v kruhu alebo jednoducho bojovať a poraziť nepriateľa šéfa. Napriek tomu, že je tzv "boj o prežitie" - prežitie najsilnejšieho hráča tu dobre a preto prijíma podstatnú odmenu za odvahu. Stále môžete tiež lotérie prostredníctvom stávok zarobiť - vzrušenie je tiež zisková. Všeobecne platí, že možnosti pre sebarealizáciu a doplniť svoje zlaté rezervy docela veľa.

Fair poukázať hrať hry on-line NextWorld neznamená, že všetci hráči tu budú spojené iba s vojnou a násilím. Pre pokojnejšie povahy, ktorí chcú žiť v mieri a dobrej, existuje veľa ďalších aktivít, ako sú ekonomických činností (obchodných plody, byliny a huby), výskum (alchýmie a liečenie), práca (práca ako záznamník alebo baník).

Tiež hrá NextWorld - to znamená, že sa plne existovať a komplexne rozvíjať. Vaša postava sa bude môcť zúčastňovať verejného života, byť aktívnym členom cechu (vybavenie územia a výstavbu budov), takže priateľov a nájsť spriaznenú dušu, založiť rodinu. Keď o tom hovoríme, hra má matričnému úradu - tu môžete požiadať o túžbe registrovať herné lásku, a potom prejsť všetkých fázach svadobného obradu a len po dokončení testu pevnosti vašich párov uzavrieť manželstvo.

Stručne povedané, hrať hry on-line NextWorld - to znamená plne žiť len v inej realite, viac tajomný a nepredvídateľný. Rozmanitosť akcií a príbeh questov, skupinových bitkách, hráč vs hráč súbojov a nezvyčajných turnajov (napr. "každý sám za seba"), rovnako ako ohromujúcou grafikou, úchvatných príbehov a skutočnú komunikáciu s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi - to všetko jasne vyniká na pozadí hry NextWorld iné motívy prehliadača fantasy hry na hrdinov. V NextWorld hrať - je to skvelé!

 

Ďalšie svetová on-line registrácia hru