Záložky

Ďalej Machina

Alternatívne názvy: Ďalej Machina

Next Machina hra znovu-dobyje svet.

Developer a vydavateľ Housemarque, v jednej osobe, predstavil v roku 2017 dynamickú arkádu s pohľadom zhora. Hra Next Machina so svojimi neustálymi pohybmi v miestach, veľkolepými výbuchmi, svetelnými lasery, ako keby nás hádzali späť desaťročia, kedy bola táto téma na vrchole. Avšak, všetko nové, to je často len dobre zabudnuté staré. Spoliehajúc sa na tento postulát, mnohí s potešením sa zapájajú do ponúkanej histórie, mladá duša.

Z vzdialenej minulosti vo veku XXI

Nestačí, že by si mohol zahrať hru Next Machina, to je ako krok do minulosti, tak samotná téma je v súlade so situáciou. Všetko sa odvíja vo svete vzdialenej budúcnosti, keď technológia tak pevne vstúpila do ľudského života, že si ľudia nemôžu predstaviť bez nich minútu existencie. Akonáhle roboty získali vedomie a uvedomili si, ako silnejšie sú ich majstri.

Odôvodnený vždy usiluje o slobodu, a preto sa technika vzbúrila a vojna začala. Každý vojak v rade ľudí stojí za svoju váhu v zlate, a preto čím viac členov ľudskej rasy rozhodnú stiahnuť Next Machinu, tým vyššia je pravdepodobnosť víťazstva. Na bojovom poli nepodlieha nepriateľstvu. Stroje si stanovili za cieľ zničiť nás, aby potlačili povstanie, aby tvrdo pracovali. Bitka trvá 15 úrovní a vždy, keď je možné postupovať ďalej, objavia sa nové príležitosti. Ale nie len silnejší, ale aj nepriateľský. Jedného dňa sa stretnete s obzvlášť silným súperom šéfa. Len tým, že ho porazíte, budete mať možnosť pokračovať v hrdinskej ceste ďalej.

Zo zbrane je dobrá sada s rôznymi letálnymi silami:

  • Lasery
  • Power Inštalácie
  • Pushki
  • Rakety

V radoch nepriateľa, tiež, úžasné odrody, a občas vidíte chodiace stĺpy, pohybujúce sa kožušiny alebo kolesá. Samozrejme, že útoková sila a princíp konania sú odlišné, takže zbraň proti nim by sa mala používať aj inak.

Začať od hry Next Machina, musíte byť pripravení konať rýchlo, ale zámerne. Toto je druh testu a tréningu pre dobrú odpoveď. Bez nej je nemožné prežiť v takom nepriateľskom svete, najmä vzhľadom na jeho neustále zmeny. Vidiac, že ​​armáda ľudí rastie, postupuje a bojuje späť, roboty sa tiež zlepšujú. Situácia je komplikovaná skutočnosťou, že miesto na manévre je obmedzené a nebudete môcť prejsť do bezpečnej vzdialenosti. Na všetkých stranách exploduje niečo, pohybuje, strieľa, zapája. Len sa podarí reagovať na zmenu situácie a udržať bojové pole pod kontrolou.

Perf Next Machina pripomína slávnostnú ohňostroj. A ak zapnete zvuk v plnej hlasitosti, budete absorbovaný gama zvukových efektov, kde sa výstrely, výbuchy, zmrzliny zmiešajú a Boh vie čo ďalej. Hra tiež poskytuje režim Arena, kde môžete ísť do súťaže s ostatnými hráčmi. Čím viac víťazstiev máte, tým prudší je váš štatút a získané úvery sú príjemné na vylepšenie svojich zručností a zbraní. Hráči, ktorí zažili zábavu, sa priznajú, že infekčná hrateľnosť sa rýchlo oneskorí a neopustí. Môžete sa od neho odtrhnúť iba snahou, ale vaše myšlienky sa stále vrátia k jasnej, dynamickej hračke.

Autori raz pripustili, že projekt bol inšpirovaný arkádami zo vzdialenej minulosti. Vytvorením vlastnej verzie sa rozhodli zachovať retro štýl, takže to vysvetľuje vizuálne špeciálne efekty a ovládanie Next Machina. Zostáva len začať hranie hier a prechádzať cez niekoľko úrovní, pripojiť sa k spoločnosti iných hráčov a pridať vlastný názor na produkt.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more