Záložky

Neverwinter online

Alternatívne názvy: Neverwinter online

Hra Neverwinter Online hľadá odvážnych rytierov.

Svet fantasy rastie, ponúka hráčom neobvyklé pozemky, tajomné svety. Stať sa hrdinom iného dobrodružstva, môžete objaviť nové aspekty žánru, navštíviť čarovné hrady, bojovať s inými svetskými bytosťami. Fanúšikovia takýchto príbehov okamžite prejdú do temných labyrintov dungeonov pre skryté poklady a staré tajomstvá, ktoré sú uložené v hre Neverwinter Online, založené na fantazijnom produkte RPG Dungeons Dragons. Zabudnite na všetok strach a chráňte mesto Neverwinter účasťou v bitkách.

Tak čakáte na drakov, zlých škriatkov, veľa úloh. Budete potrebovať vytrvalosť, vynikajúcu reakciu, vynikajúce držanie zbraní a túžbu vyhrať. Keďže všetko je založené na dynamike udalostí, nie je vždy čas premýšľať. Konať intuitívne, ale nezabudnite na taktiku. Za každou postavou je skutočná osoba a výsledok bitky ukáže, kto je lepšie pripravený na tvrdú realitu tohto sveta.

Tieto postavy sú obdarené určitými zručnosťami a ponuka všetkých navrhovaných schopností ôsmich pomôže zoznámiť sa s nimi. Nechcem veľa, ale všetky zručnosti sú užitočné.

Datovanie s triedami hrdinov.

Hrdinovia sú rozdelení do piatich tried s vlastnosťami charakteristík a predtým, než sa začne hrať Neverwinter Online, mali by ste sa s nimi oboznámiť:

  • Kúzelník Pán. Toto je vlastník najmocnejšej mágie, ktorý rozdrví nepriateľa. Nemusí to stáť, aby ovládal vôľu ľudí tým, že využije silu mysle a prvkov ľadu, rovnako ako pomocou gule, ktorá zasiahne energetické lúče.
  • Prvý kňaz. Ako spojenec je nepostrádateľný. Podporuje vašu vieru a silu a pomáha uzdravovať vaše rany.
  • Plut-podvodník. Názov je plne opodstatnený, pretože taký chytrý bojovník, ktorý dokonale vlastní pár dýkov, musí byť prehliadnutý. Majestátne sa maskuje, utečie po lstivom a zradnom zlomení svojich chladných zbraní do nepriateľa.
  • Fearless Warrior. Vyzbrojený dvojručným mečom a priviazaným do oceľového brnenia, je takmer neporaziteľný.
  • Warrior stráž. Dokonale sa prejavuje v boji proti sebe, vlastní útokové a obranné techniky. Je odvážny a zúrivý a zdá sa, že jeho ostrý meč sa spája so svojím pánom a stáva sa prirodzeným pokračovaním. Nuž, masívne pancierovanie to urobí ako nedostupný cieľ pre útoky nepriateľa.

Každá postava dokáže zmeniť priebeh udalostí, statočne bojuje. A stať sa jedným z nich, musíte Neverwinter Online stiahnuť, vyskúšať rolu a vybrať ten, ktorý sa vám páči viac.

Prejdite questy, vyberte si povolanie.

Schopnosť vytvoriť vlastné misie je príjemným prekvapením od vývojárov iPlayeru Neverwinter Online. Po príchode na úlohu ho odkryte prechodom iných hráčov. Pokúste sa však urobiť to zaujímavé, inak nízka úroveň neprejde moderáciou.

Každý môže vstúpiť do rubriky a vybrať quest, pričom si preštudoval jeho požiadavky: čas jazdy, obtiažnosť, odmenu, iné charakteristiky Prostredníctvom pasáže môžete pozvať ostatných účastníkov alebo ísť na vlastný výkon. Môžete tiež zistiť názory iných hráčov o tom a nechať svoje vlastné napísaním komentára a hodnotenie.

Po desiatej úrovni si vyberte povolanie:

  • Alchemist
  • Lider
  • Výrobca armády
  • Zbrane
  • Mikstur

Dajte svojmu asistentovi úlohu a zatiaľ čo pracujú na novej téme, budete sa zaoberať niečím iným, napríklad bitkou s drakmi.

Výrazný vzhľad v bitke Neverwinter Online, ktoré sa odohrávajú medzi tímami 5x5 alebo 20x20. Môžete bojovať s hráčmi alebo monštrami výberom PvP alebo PvE typu bitky.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more