Záložky

Nikdy Pozemky

Alternatívne názvy: Nikdy Pozemky

Nikdy Lands on-line - fascinujúce fantastickú hru, ktorá uchváti fanúšikov zaujímavé dobrodružstvo. Nikdy Lands on-line hra je zbierka najzaujímavejších žánrov, ako sú napríklad stratégie, a mnoho ďalších úloh. Zahrajte si hru on-line Nikdy Pozemky budú zaujímavé pre všetkých - deti i dospelých. S hlavou ponorenou do fascinujúcej hry, môžete osobne ovplyvniť výsledok udalostí na celom svete. Bude to veľká prestávka od jednotvárnosti každodenného života!

Nikdy Pozemky prihlásený hra nevyžaduje žiadne veľké požiadavky na počítač. Všetko, čo potrebujete k hre je operačný systém Windows XP / Vista / Windows 7, najčastejšie zvuková karta, klávesnica, myš, webový prehliadač a pripojenie k internetu. Ak chcete prehrať Nikdy Pozemky potrebujete vytvoriť svoj profil v hre, to znamená, že je potrebné, aby bol zápis vykonaný Nikdy Pozemky charakter, koho budú chcieť hrať. Ak to chcete v osobitnej forme na mieste zadať názov charakteru, za ktorý chcete hrať, zvoľte si heslo a odosielať e-maily, tak to išlo na žiadosť o potvrdenie registrácie. Nikdy Pozemky riadnej registrácie sa nelíši od postupu v takých hrách je jednoduchý a zrozumiteľný. Pripojte sa do hry sem nikdy Pozemky konca, potom môžete pokračovať priamo do hry.

Nikdy Lands on-line hra bola vytvorená v roku 2004, takže je to jeden z prvých známych a veľmi populárne masívne multiplayer online role hrať hry. Ale od tej doby sa hra veľmi zmenila, pretože pokrok nie je na mieste, vývojári sú neustále dopĺňané o nové a zaujímavé detaily "dobroty". Vývoj hry je stále ako z technického hľadiska, tak z hľadiska stále rastúceho počtu hráčov. Prostredníctvom tohto hrať hry on-line Nikdy Pozemky bude veľmi zaujímavé a vzrušujúce. Hra je zadarmo, takže viac ľudí sa začína hrať! Ak hráč je ochotný investovať reálne peniaze do hry - a tak bude mať príležitosť. Samozrejme, že od začiatku hry užívateľa je ťažké získať skúsenosti a boj. Tento vývoj bol rýchlejší a jednoduchší, stačí dať hru v nejakej taške peňazí.

Každá postava v hre má rôzne funkcie, ako sú:
• Zdravotné
• Obratnosť
• výkon
• šťastie
• znalosti, a mnoho ďalších.

Tiež, každý hráč má 33 rôznych schopností a zručností 38. Rozvoj parametre a vlastnosti, ktoré môžu byť považované za najdôležitejšie, môžete vytvoriť jedinečný charakter. Tieto charakteristiky sa mali vyberať na základe individuálneho štýlu hry. Tak, nikdy Pozemky hrať pre každého užívateľa jedinečný charakter, osobne vytvoril. Získať skúsenosti bodov v hre, môžete sa zúčastňujú rôznych bitkách. V tomto prípade, akonáhle postava dosiahne novú úroveň, že sa otvárajú nové možnosti, ako je napríklad zlepšené osobných charakteristík, nové zbrane, nové oblečenie a veci. Hra sa neobišlo bez "magického doping", užívateľ dostane všetky druhy elixírov, lektvary, zvitky, ktoré výrazne zjednodušujú proces hry. Všetky z nich sú zvýšené alebo iné vlastnosti charakteru, ale na rozdiel od zručností, ktoré boli získaných skúseností, to len na krátku dobu. V dôsledku toho musí byť použitá len v prípadoch skutočne nevyhnutné a múdro maximalizovať dočasnú výhodu.

Peniaze v hre sa nazývajú neveriaci. Všetko, čo chcem kúpiť alebo predať, vymeniť na ne. Mohlo by to byť niečo, ako je oblečenie, zbrane, rôzne iné produkty. Použitie reálne peniaze hru, môžete si kúpiť unikátny artefakty, ktoré sú oveľa silnejšie, než je štandardná.
Možno získať skúsenosti s používaním konkrétneho povolania. Výber triedy a jeho fungovanie, môžete získať nielen skúsenosti, ale aj non-viery.

Hra má takú profesiu:
• obchodník
• Dr
• alchymista a mnoho ďalších.

Hra môže byť tiež kombinované do klanov a rodín. Je možné vytvoriť svoj vlastný klan, alebo sa pripojiť k už existujúcej.

Hráč bude mať možnosť sa pripojiť k silám, ktoré:
• Svetelná
• Chaos
• Darkness [_7_ ] • súmrak

Prirodzene, každá sila má jedinečné schopnosti a zručnosti, ktoré sú odlišné od ostatných.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more