Záložky

NeverFate

Alternatívne názvy: NeverFate

Populárna browser hra z fantasy prostredia NeverFate on-line ponuky na účasť v multiplayerových bitkách, zlepšiť svoje bojové zručnosti, učiť sa kúzla, vykonajte herné úlohy, pripojiť rôzne skupiny, a dokonca aj obchod. Toho všetkého dosiahnuť, budete potrebovať iba počítač s prístupom na internet a nastavte ju jeden z týchto moderných prehliadačov:

 Google Chrome verzia 5. 0 (alebo vyšší);

 FireFox 6. 0 (alebo vyšší)

 Opera 11. 10,

 Internet Explorer 7.

Prvým krokom na ceste k zábavnou zábavku - Zapojte sa do hry NeverFate. A skladá sa z nasledujúcich pokynov:

1) Váš platný e-mail;

2) Doklad o jeho platnosti až po obdržaní listu na adresu kódu. Kód bude potrebné skopírovať a umiestniť na druhej stránke v sekcii Registrácia NeverFate;

3) charakterovo názov, súčasne pôsobí ako prihlasovacie meno pre vstup do hry;

4) určité osobné údaje. Uistite sa, že sú skutočné dátum narodenia, inak, na odhaľovanie podvodov, vaša postava môže byť potrestaný, alebo dokonca blokovaný. Na želanie môže byť tiež jeho súčasný názov, bydlisko, koníčky, práca, atď

5) Pohlavie charakteru musí byť rovnaký ako vy, pretože inak všetko bude čeliť rovnaký zámok. Tu bude potrebné určiť triedu svojho budúceho hrdinu (bojovník alebo mág).

Ďalej je nutné zoznámiť sa s súhlasom užívateľa (nájdete ju na hlavnej stránke), s kľudným svedomím potvrdiť svoj súhlas s ním a kompletné, takže krok NeverFate on-line registráciu. Kliknutím na správny, ktorý sa nachádza na tlačidlo veľmi spodnej, môžete prejsť na stránku "Rozlúčka", ako budete hrať hry on-line NeverFate. Po prečítaní, kliknite na "Ďalej" a získať ďalšie zbohom (ale od miestnych vyššej moci). A až po kliknutí na tlačidlo, budete konečne začať hrať NeverFate.

NeverFate online hra je domovom mnohých rôznych postáv, ale všetky z nich majú nasledujúce základné charakteristiky:

= Sila škody spôsobené hrdina + kapacita batohu;

= Agility dodge;

= Kvalitné Intuition kritický úder;

Zdravie = počet vitálnej energie;

Mana = množstvo magickej energie

= Quality Intelligence poškodenie hrdina kúzlo spôsobilo,

= Šťastie šťastie vo všetkých aspektoch NeverFate on-line;

Charizma = pomer hrdinu iných tvorov.

Všetky širokú škálu nožov, ktoré budete musieť hrať hru on-line NeverFate, možno rozdeliť takto:

 meča,

 nože;

 Axe, ax;

 Dubina, kladivá,

 Hole.

Chcete sa stať majstrom nejaký druh zbrane, budete musieť rozvíjať svoje zručnosti.

V oblasti mágie online hra NeverFate sa môže pochváliť prítomnosť 14 tried, z ktorých každá môže navrhnúť použitie unikátne predmety a kúzla

1. Všeobecné Mágia.

2. Kúzlo svetla.

3. Čarovná tma.

4. Chaos.

. 5. Fire.

6. Krajiny.

7. Voda.

8. Air.

9. Tree.

10. Metal.

11. Space.

12. Time.

13. Duševnú záležitosť.

14. Fyzická hmota.

Ak sa nemôžete rozhodnúť, aký druh triedy vám najviac páči, je povrchovo pochopiť všetky. Ale ak si vyberiete jednu vec, bude to eso v tomto smere.

Neváhajte: Play NeverFate - a potom trávia svoj voľný čas vo veľmi zábavným spôsobom. Samozrejme, v tomto stručnom prehľade sa nevzťahuje mnoho zaujímavých detailov, ale prečítajte si ich budete môcť "encyklopédia", ktorá sa nachádza na oficiálnych stránkach hry. Ak chcete, neuveriteľné dobrodružstvo a nekonečné rozlohy komunikáciu, pripojte sa k nám!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more