Záložky

Neolands

Alternatívne názvy: Neolands

Neolands Online - multiplayer browser hra zadarmo, ktorá má krásnu ruskú lokalizáciu a súvisiace štýle fantasy. Podľa žánru on-line hry Neolands online otnostitsja z časti na role-play a čiastočne na stratégiu, rozvedený obrovské množstvo questov. Ďalšie príjemné prekvapenie projektu je to, že každý hráč môže prispieť k rozvoju samotného projektu a herný vesmír.

Registrácia Neolands hra neberie moc času. Všetko, čo je potrebné urobiť - zadať názov konta a heslo pre zabezpečený prístup. A keď vaša obrazovka sa zobrazí správa oznamujúca, že registračné Neolands kompletné, môžete bezpečne spustiť hru.

V poslednej dobe, veľmi často sa ukazuje, že väčšina moderných hier majú svoj vlastný životný cyklus, keď prišiel do konca, pokiaľ ide o tom, ako sa hra hrá, a zbaviť sa pretekmi vo svojom trhu. Neolands online hra je veľmi svetlý a dobrým príkladom toho druhu práce možno vykonať on-line hernej komunity pre rozvoj a udržanie značky obľúbenú hru. Prehrať Neolands môže dokonca aj tí, ktorí nikdy nevideli online hry.

Administrátori sú veľmi pozorne sleduje hru a verím, že poriadok a včasnej pomoci v problematických otázok v hre - to je jedna z prioritných oblastí pre administráciu hry. Je to preto, že hra multovodstvo prísne zakázané. Po registrácii znak, ktorý ste vytvorili je pridelená vlastné individuálne totem, a jeho pohľad je určená na dennej dobe, že ste dokončili registráciu.

Distribučná charakteristiky herný hrdina - je to tvoja vec, a nikto sa ukladajú svoje voľby nebudú, ale to nie je zľava na skutočnosť, že rôzne typy tried majú väčšiu potrebu výkonu a menšie z nich - ostatné . Samozrejme, že sú k dispozícii u rôznych tried a rôznych druhov zariadení, ktoré môžu byť vždy zakúpené v špecializovaných predajniach sa nachádza v centrálnej námestí nejakého mesta. K dispozícii pre distribúciu sú päť vlastnosti: sila, zdravie, intuícia, inteligencia a reakcie. Neolands on-line hra, v ktorej chcete vážiť všetko, ako ste sa zapojili do rozdeľovanie bodov pre herné postavy.

Nezmizli v hre a remeselné špecializácie. Aby ste sa mohli učiť určité remeslo, budete si musieť kúpiť špeciálny knihu. Predávajú sa v knižnici, ktorý sa nachádza na Záhradné ulici. Klany v hre dopadlo dobre. V skutočnosti, s cieľom vytvoriť klan, budete musieť vyzbrojiť určité množstvo finančných prostriedkov k tomu svoje aréne veľkosť ikon na 14x14 a majú klanu stránky. Pre tých, ktorí majú problémy s poslednom odseku, môžeme odporúčame používať špecializované hostingové spoločnosti, ktoré majú schopnosť vytvárať miesta pre šablóny cechu.

V skutočnosti, každý klan má možnosť vybrať si jeden z nepriateľských síl spoločne: svetlo, tma, Equilibrium alebo chaos. Len na dosah ruky schopnosť budovať a rozvíjať svoj vlastný klan dediny, ktorá môže nakoniec premeniť v obrovskej pevnosti, ktorá bude vysporiadanie pre vás a vaše spoluhráčov. Radi, že prítomnosť hradu, cech dostane konkrétne herné bonusy. Ako môžete vidieť, hrať hry on-line Neolands bude oveľa lepšie, ak sa pripojíte svojich kolegov priateľov.

Zhrnieme všetky vyššie uvedené, musím povedať, že Neolands - očarujúce a svoeboraznaya hra. Svoeobrazanaya preto, že je veľmi ťažké, aby v rámci špecifického vzoru, je vzhľadom k otvoreným a vysoko kvalitnú prácu správy. Zaregistrujte sa a uistite sa, že nechcete hrať Neolands nikdy nudiť!

 

Neolands on-line registrácia