Záložky

Nemexia Evolution

Alternatívne názvy: Nemexia on-line

Nemexia Online - browser-based multiplayer online hra, v ktorej hráč bude ovládať celú planétu! Výstavba strategicky významných stavieb, výstavba mocného a nepremožiteľného vesmírnej flotile - to všetko sú vaše priority v hre. Všetky planéty, ktorá otvára svoju online hru Nemexia sa nachádza v tesnej blízkosti hviezdy, rovnako ako v našej slnečnej sústave. Ovplyvňuje širokú škálu rôznych budov, zlepšenie a vojenského vybavenia.

Pripojte sa do hry Nemexia, mimochodom, je jednoduché a priamočiare aj pre začiatočníkov. V Nemexia Registrácia trvá len pár minút. Len štyri pole informácií o vás a aktiváciu vášho účtu prostredníctvom e-mailu a on-line hry Nemexia sa objaví pred vami v celej svojej kráse Sway.

Vývojári zaplatili veľa času túto komponentu, zrejme veriť, že to je hlavný tým, že drží záujem o hru.
Prekvapivo, keď začnete hrať hru Nemexia online hra rozhranie, ktoré vidíte v prvom rade, ktorá vás čaká, je vo futuristickom štýle, všeobecne, jednoduché použitie a príjemné na oku jeho mimoriadne.

Stavby a dodanie do zápasu veľmi dobre vykreslený a hodinky razrostayuschimisya megakonglomeratami veľmi pekné, presne tak, ako sledovať, ako kozmické lode cestovať cez priestor okolo svojej domovskej planéte. Ale nad tým, nebeské teleso, ktoré je dané vám, umelci hry z nejakého dôvodu nemal drieť a tvorí svoje vlastné dojmy z opustí nejednoznačné.

Spočiatku sme umožňujú osvoitya a hrať hry on-line Nemexia cez questy, sme jasne vysvetliť funkcie hry. Mimochodom, na rozdiel od mnohých iných hier Nemeksiya nespôsobí odpor a neochotu hrať na počiatočnú fázu, ale naopak - od prvej minúty ste začali hrať hry on-line Nemexia, c prvých úloh máte pocit, niekoho to zaujímavé a pôvodné vesmír a vo vašej duši stále viac a viac sa trblieta svetla záujem: "Čo sa bude diať ďalej? "- A potom sa pýtať sami seba.

V Nemexia, rovnako ako v mnohých ďalších fantastických hier, boj je pre zdrojov. Zdá sa, že problém ich kollichestva budí veľa vývojárom v oblasti počítačových hier. :) A teraz, predtým, než všetci z nás, ktorí začali hrať Nemexia akútnu potrebu pre tri typy zdrojov: kovy, minerály a plyn. Ako obvykle v dnešnom svete, všetky prostriedky majú prísť do konca, a tak s nimi nakladať na mysli, presne tak, ako to ísť príliš ďaleko, kŕčovité organizovať svoju korisť. Zdroje sú prvky nevyhnutné pre výstavbu budov, vozového parku a rôznych zlepšenie v hre.

Vojnové lode sú potrebné nielen k obrane proti útočníkom, ale aj k útoku na nepriateľské planéte Nemeksii. Samozrejme, v prípade, že cieľom nie je zničenie protivníka, dominancia jej zdrojmi pre istotu.
Alternatívne produkty udržať planéta pôsobí energie - iný typ úrody v hre Nemexia. Jeho hladina je udržiavaná vďaka zdroju na vašej planéte, ktorý je príjemcom Energy Star inštalácia, jednoducho povedané - solárne panely.

Po registrácii v Nemeksii, hráč si môže vybrať jednu z troch závodov, na ktorej sa chcete pripojiť. Každý z rôznych rás, a to ako vonkajšie aj technologicky, a to voľba závisí na zdôraznenie vývoja svojej vlastnej planéte.

Galaxy Nemexia hrať v ktorom ste si priniesli, vyzerajú skvele, a ich occupancy je vždy taký, že začína hru, máte v sebe blízko ako zručný spojencami a zaujímavých nepriateľov rôznych úrovniach vývoja. Takže to nebude nudiť - to je isté.

Už ste niekedy snívali o cestovaní na pustý ostrov? Vezmi! K dispozícii - obrovská planéta! A všetci na tejto planéte len vo vašich rukách vďaka prehliadač hra Nemexia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more