Záložky

Need For Speed ​​najhľadanejších

Alternatívne názvy: Need For Speed ​​najhľadanejších

Každá verzia legendárnej hry NFS sú blázni populárne, a to nielen medzi fanúšikmi žánru sa milujú, aj tí, ktorí nemajú zvláštne lásku k obvyklým závodu. Hra NFS Most Wanted - táto tzv "návrat do budúcnosti." Potom sa radí ako mať niekoľko sťažností na predchádzajúcu verziu projektu, sa rozhodol pre zmenu tvorcovia. V tejto verzii vývojárskych Criterion Games slávny superbestseller vyhorenia. Pre táto spoločnosť bola lemovaná s ne-jasné - museli sa vrátiť do minulosti a vybrať to najlepšie, čo bolo v návrhu predtým, ako začal zhoršovať, aby bolo možné personalizovať táto nová dáta Most Wanted.

Celkovo vzaté, hra Need For Speed ​​najhľadanejších možno považovať za remake z radu hier, ktoré boli vydané skôr. Všetky hlavné akcie sa bude konať v uliciach mesta Feirheven. Na ulici sa nachádza miestna príležitosť stretnúť sa nielen iba obvyklé športové vozidlo a vzácne svalovej auto, kabriolet, auto, super a koncept vozidla.

Každý jazdec má miestne znalosti, ktoré sú potrebné. Najlepšie, ktorý tam je tak nepremožiteľný, a že tam je túžba v minulosti k zaisteniu zlobu. V skutočnosti to je to, čo budete musieť splniť. So všetkým, čo tento prvý princíp do istej miery vyzerá ako pôvodnej verzii Most Wanted prvých zistení nemusíte robiť, ako by sa zvážiť podrobne počtu inovácií je kompletný a dodelok.

Ak chcete spustiť hru, budete musieť stiahnuť Need For Speed ​​Most Wanted, publikáciu, ktorá bola aktualizovaná. Na tomto mieste môžete zistiť, že za účelom vyzve hráč do súťaže budete musieť kvôli počtu bodov nasobirat (v tejto hre sa nazývajú SpeedPoints), ktoré hráči získali pre získanie víťazstvo v súťaži. Teraz sa hra nebude mať obvyklý príbeh. To môže vysvetliť skutočnosť, že vaša pozornosť zvyčajne arkádové závody a pravdepodobne považovaný za jeden z najdôležitejších rozdielov medzi tejto hre z predchádzajúcich verzií, v ktorej boli subjekty červená čiara v priebehu celého projektu.

Nová verzia NFSMostWanted 2012 budete mať možnosť otestovať svoj osud do rôznych typov závodov, z ktorých sú štyri, a zásady, ktoré sú podobné navzájom. Zobraziť rasa má nasledujúci obrázok:

 Sprint,

 Ring;

 vzletu;

 Ambush.

V nadväznosti na to, ako budete môcť stiahnuť NFS Most Wanted, môžete vyskúšať najnovšiu módu "Ambush", ktorý sa bude musieť dostať preč z policajného auta. Z tohto dôvodu, môžete zabudnúť na svoje vlastné schopnosti pri rýchlosti jazdy vzhľadom k tomu, že charakteristiky policajných vozov stále bude nepochybne vyššia. Budete vyhrať len pomocou mazaný a obratnosť. Sám spokojní o všetko, čo bolo napísané vyššie, môže sa pozrel na Need For Speed ​​Most Chcel videa prívesu.

Táto verzia hry je teraz k dispozícii pre chytré telefóny. To je len plnohodnotné "čipy" v hre NFS Most Wanted na android majiteľ bude musieť kúpiť, aby sa dosiahlo takmer skutočnú hrateľnosť.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more