Záložky

Potreba rýchlosti: uhlík

Alternatívne názvy: Potreba rýchlosti: uhlík

Series Game NFS je niečo, čo slávny a známy po celom svete pre každého hráča, a dokonca aj tí, ktorí absolútne nechápu, závodné hry a majú voitelskogo zručnosti, rád túto sériu hier. Hra Need for Speed: Carbon part vysoko postavených tri projekty. Príbeh hlavného hrdinu, ktorý je prezentovaný na verejnosti najhľadanejších, pokračovala aj v tejto časti. Charakteristickým rysom tejto hry je získala polícia, rovnako ako teraz bolo trochu pokojnejšie. A tu je to, čo fanúšikovia radovať úplne prvú verziu hry, sa tvorcovia rozhodli vrátiť nočný režim závodné súťaže. Každý automobil, ktorý je uvedený v hre pre účastníkov Carbone voľby, do určitej miery podobať rovnaké legendárne vozne z Most Wanted. Ale výber sortimentu vozidla je veľmi veľký. Tento športový a miniatúrne a závodné a kompaktných vozidiel, autá svalu a prípadné mnoho konceptov. Teraz pre účastníkov hry mať možnosť súťažiť o cenu na seba pre seba, a teraz sa venuje tím. Tím sa môže skladať z hráčov, ktorí sú najviac rôznych zručností, prečo sa významne zvýšili možnosť získať víťazstvo v súťaži.

Vo všetkých, a to napriek skutočnosti, že v súčasnej dobe hrať Need for Speed: Carbon je zakázané pri účasti v ťahať prebehnutí, fanúšikov extrémnych pocitov neboli opustil hru, vedľa ktorej sa tvorcovia rozhodli potešiť tých, ktorí milujú hru a vrátil obľúbený drift. Tam je ďalšie modifikácie návrate do reálneho režimu simulátora, ktorý do značnej miery sa týka počiatočného návrhu hry. So všetkými zranenia, ktoré sú schopné dať auto v hre vyzerať čo najbližšie k realite. A zakladatelia boli schopní pridať pravdepodobnosť horiacich vozov, čo prispieva k realistickejšiemu priebehu hry.

Ak chcete spustiť hru, ktorú sú potrebné na prevzatie Need for Speed: Carbon, a dať hru klienta na sveem počítači. V rámci projektu bude očakávať veľa úloh a schôdzok, bude len rozdiel od predchádzajúcich splátok tak, že prakticky akákoľvek kontrola bude vykonaná v pochovaný v blízkosti závodisko. Len som chcel spomenúť, že v režime voľnej jazdy bola zrušená.

V Need for Speed: Carbon hry zadarmo pre každého účastníka má možnosť vyskúšať si najmodernejšie mesta v uliciach, ktorí vyvinuli tvorcovia projektu nekončí s výrobou úvodná časť hry. Len sa pozrite, dobre si zaslúži inzerovať údolia, ktorá obsahuje rad noviniek v tomto projekte. V ostrých zákrutách a neuveriteľne silný v Need for Speed: Carbon stroj dá najnovšie kartám jedinečnú chuť. V tejto hre, môžu aj tie najmenšie chyby stálo život, takže je potrebné starostlivo sledovať situáciu. Boje sú v údolí zvláštnu pozornosť. V konfrontácii existujú dva typy bitiek: od začiatku sa vaša postava sa snaží priblížiť čo najbližšie k súperovi, takže okuliare idú rýchlejšie, a potom vykonávať rovnaké akcie svojho súpera. Prečítajte si všetky nuansy hry možné, keď sa pozriete na hru Need for Speed: Carbon video trailer!

Väčšina účastníkov v hre samozrejme všimol, že chcete premýšľať o ďalšie úplne nové spôsoby, však, nastaviť režimy, ktoré už chytil fantázie úplne rovnako ako. Avšak stiahnuť NFS Carbon je nutné pre všetkých hráčov, ktorí sama rešpektuje!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more