Záložky

Need for Speed ​​2

Alternatívne názvy: Need for Speed ​​2

Kto z hráčov, ktorí majú skúsenosti pozná hru Need for Speed ​​2, je v Rusku na začiatku roku 1997 a získal ruský titul "Need for Speed ​​2". Táto pasáž závodný simulátor prepustený v tej dobe s lepšou grafikou. Bolo zrejmé popisovať stroje vážne vyvodiť, svet objavil objemové animované objekty. Takže, ak si pamätám, cez linku alebo lietadlo letiace v blízkosti vlaku prešiel. Ale to všetko nádhera hráči stare nie je primárne - závratnou rýchlosťou vozidla nesmie byť nepozorný z cesty. Hra beží Nid kurzy Speed ​​2 ponúka šesť druhov a všetky boli kruhové. Ak máte požiadať o on-line hry Rýchlosť NID kurzy 2 video, potom vidí, že sa môže prejaviť úroveň počítačovej grafiky v tej dobe a gonyalka všeobecne. Pre plný zážitok, môžete bez problémov Need for Speed ​​II na stiahnutie a inštaláciu do počítača, aby osobne vyskúšať túto hru. Zvlášť, že to je systémové požiadavky na akomkoľvek modernom počítači sa.

Hra Need for Speed ​​2 autá, ktoré by mohli používať prehrávač sa takto:

• McLaren F1,

• Ferarri F50,

• Jaguar XJ220,

• Ford GT90,

• Lotus GT1,

• Lotus Esprit

• Italdesign Kala

• Izdera Komendatore.

Keď sa začal v Need for Speed ​​2 hry, potom si všimol, že táto hra bola stiahnutá políciu, a vývojári sa rozhodli zvýšiť frekvenciu možných chýb zo strany súpera, riadené počítačom. Samotný proces závodu bol oveľa dynamickejšie a zložitejšie: teraz bez ostychu môže podkopať svojich súperov, snaží sa ich zraziť z trate.

Všetky vyššie uvedené ako celok, naznačujú, že NFS2 hra pre druhej polovici deväťdesiatych rokov bol celkom úspešný a získal ovácie od fanúšikov hodnotených gonyalok cesty. Ale to bolo všetko v minulosti. A čo teraz?

Ak teraz tĺkol frázu do prehliadača - stiahnuť Nid Speed ​​2 formu, potom je možné nájsť odkaz na oficiálnej webovej stránky NeedForSpeed. com. Chystáte sa tam a výberom ruský jazyk, uvidíte, že hra Need for Speed ​​II existuje dnes. Iba aktuálne verzie tejto hry sa nazýva Need for Speed ​​súperovi a urobil to už na motore, "generácia ďalšia» Frostbite 3. Teraz, vďaka existujúceho systému Alldrive kombinovať jednotlivé a hromadné druhy závodov. Tento systém umožňuje vymazať čiaru medzi single-player a multiplayer. Vo tam hry a vodičov a polície. Každá skupina má svoje vlastné jedinečné vlastnosti a schopnosti. Môžete hrať za niektorý z týchto dvoch tried. V tejto hre budete mať prístup k 26 rôznych strojov. Veľmi dôležitou výhodou tejto hry - to je sloboda voľby. Iba hráč samy rozhodnúť, čo a v akom poradí chce prejsť. Voľba ďalšie preteky v čase, alebo obvyklé závodné prenasledovanie pre vás. V hre množstvo ďalších výhod. Vzhľadom k tomu, že navštíviť stránky, kúpiť hru a naháňať svoje potešenie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more