Záložky

Neba

Alternatívne názvy: Nebesia

Heaven on-line - je multiplayerová hra vo fantasy štýle bez mesačného poplatku, ktorý kombinuje žánre role-hrať hry, logické hry a stratégie.

Ak chcete hrať hru Heaven on-line, budete potrebovať pripojenie k internetu vysokou rýchlosťou a nainštalovaný Adobe Flash Player na najnovšiu verziu. Stiahnuť do svojho počítača a inštalovať žiadny dodatočný softvér - nie je nutná.

Pripojte sa do hry Nebo nie je požadované - môžete sa prihlásiť pomocou svojho účtu na stránkach sociálnych sietí, ako je YouTube, VKontakte, Facebook a Mail. ru. Ak sa rozhodnete ísť touto cestou, potom sa pozrite Heaven vás vyzve, aby prístup k vašim dátam, a vyzve vás k výberu vašej postavy a frakcie, za ktorú bude hrať. V sociálnych sieťach, zistíte, silnej podpory - špecializované komunity, kde môžete nájsť všetky odpovede na otázky týkajúce sa hry. Ak sa rozhodnete zaregistrovať, budete musieť prejsť štandardným postupom

- Zadajte adresu elektronickej schránky

- Heslo

- Kód z obrázku

- Súhlasím s podmienkami tejto zmluvy.

Ďalšie pokyny budú zaslané na Váš email. Prihláste sa, potom je vstup do hry, bude na adresu a e-mailovú adresu a heslo. Neba on-line registrácia je dokončená a môžete sa ponoriť do nádherného sveta lietajúcich ostrovoch.

Prihlásený hra Nebo sa zameriava na konfrontáciu medzi šiestimi kultov, rozdelených do dvoch znepriatelených frakcií. Každá frakcia má svoje výhody a nevýhody, rovnako ako svojho patróna a osobitnú rozlišovaciu znak. Neba online hra vám ponúka možnosť vybrať si, ako vaša postava bude, a aké sú hlavné charakteristiky neho bude mať

- Kult Panny Márie je známy pre svoje liečivé schopnosti, krásu a držanie špeciálnych receptov, znamenie kultu Panny Márie je biele pierko,

- K ultra festivalu - najveselší kult fanúšikov, ktorí milujú spoločenské zábave, ich rozlišovacie znamenie - ruža;

- K ultra ochrancu práv (- prihlásiť vrčící hlavu leva) - je zástancom spravodlivosti, nenávidí hádky,

- Cult of Sorrow (tamburína) a viem, že všetko, čo v tomto svete je pominuteľné, a len bolesť a utrpenie navždy;

- Cult Desivé , ktorého charakteristickým znakom je pavúk, verne slúžiť jeho patróna, páchajú masakrami a štrajkujúci strach do všetkých ostatných;

- Cult Destroyer (lebka) je vinný zvar, nepriateľstvo, a horiace nenávisť.

Keď začnete hrať hry on-line neba, stanete Guardian jeho vlastný ostrov, kde budete musieť postaviť budovu: strom, jaskyne, školské kúzelníci, arény, obchod. Čím vyššia je úroveň vašich budov, tým viac funkcií, budete mať k dispozícii. Samozrejme, že úroveň budov závisí tiež na úrovni.

Ak chcete hrať v nebi, budete musieť bojovať bitky s ministrami iných náboženstiev, a tým získať skúsenosti. Zo skúsenosti, záleží na rýchlosti, s akou vaša postava sa bude pohybovať na inej úrovni. Každý boj - malý samostatný puzzle hra, v ktorej budete musieť vybudovať reťazec troch kameňov. Každý kameň nesie svoju funkciu, a vy budete musieť rozbiť hlavu nad tým, čo stratégia bude najvýhodnejší v konkrétnom prípade. Ak chcete hrať v nebi, budete nielen stačí stlačiť tlačidlo štrajk počas boja nezmyselné, nie, budete musieť použiť svoje logické schopnosti.

Heaven online hra je porovnateľná s podobnými prehliadača (tie, ktoré nevyžadujú sťahovanie dodatočný softvér) hry svojím jedinečným, jasné a farebné grafike, pripomínajúce starovekej indickej obrazy alebo obrazy Vallejo. V každom prípade, táto hra vás nenechá sa nudiť.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more