Záložky

NBA 2K14

Alternatívne názvy: NBA 2K14

NBA 2K14 - športové, nový basketbalový simulátor. Hra NBA 2K14 je prepustený do sveta, nie je to tak dávno, len o niečo viac ako pred mesiacom. Ale pretože to je veľká rada pätnástej "show" len, respektíve s vylepšeniami. Pôvodne povolený verzii NBA 2K14 PC, a plán ďalšieho hry bude k dispozícii pre Xbox a PlayStation One 4. Ukazuje sa, že aj v budúcich plánoch hry bude k dispozícii vo verzii

NBA 2K14 android.

Iba tu cítiť oveľa hru, ak ste si stačí stiahnuť hru NBA 2K14. Tu je len začiatok odporúčame, aby ste si prečítali informácie, ktoré ste dostali a check-out NBA 2K14 videá a snímky obrazovky.

Vzhľadom k tomu, každá počítačová hra má svoje vlastné charakteristiky a veľkosti, ktoré nemôžu mať akýkoľvek počítač, výrobcovia špecifikovať potrebné systémové požiadavky pre dobrú prechádzajúce hry. Ale v hre je potrebné čo najskôr vyššie hodnoty systémové požiadavky NBA 2K14. V inom prípade, ktorý ste práve dať problémy a nepríjemnosti.

Tvorcovia sa spoločnosť 2K Sports, rozhodol Pocar skutočné skutočné fanúšikov basketbalu a dať na obálke herné najväčší americký basketbalista LeBron James. On tiež sa objaví v hre menom jeho skutočný tím.

V hre NBA 2K14 bude podieľať okrem už k dispozícii tu a tímy z Európy, vo výške štrnástich slávnych tímov.

V tejto hre nemusíte namáhať bojovať proti desivé príšery vo vašom živote, alebo vybudovať strategický krok za krokom celý reťaz na zlepšenie a zvýšenie úrovne svojho herného života. Neexistuje žiadny takýto.

Tu sa javí ako hráč v jednom z Vami vybraného basketbalového tímu. A hlavný a jediný - Vašou úlohou je hrať, hit, pomáha na území basketbalové ihrisko. Je to taký druh športového boja, ale bez chladných zbraní a boja bez zbrane.

Na rozdiel od predchádzajúcich hier, táto verzia má niekoľko zmien a doplnení

• súperovi Poumnevshie;

• Zlepšenie prostredia;

• Silly spojencov;

• Pridaná príkazy;

• Vylepšená grafika.

Poumnevshie oponenti - ich lepšia umelá inteligencia.

Lepšie atmosféra - zápalná atmosféra basketbal show, zábavu počas prestávok charlidershi.

Silly spojencami - vidieť nejaký stupídny svoj tím a vy budete musieť namáhať.

Pridané príkazy - ako už bolo povedané, tímy z Európy.

Vylepšená grafika - kvalitná grafika, vysledovať v detaile hlavnej hráčov v tvári a okolitých fanúšikov.

Aj v tomto prevedení je k dispozícii zhrnie aktualizované na základe výsledkov z okna posledného prenosu. Čo sa pridáva ešte viac realizmu pre tých, ktorí sa tešia na vydanie novej verzie sveta.

Game NBA 2K14, ako už bolo povedané, naozaj šťastní fanúšikovia tejto série hier, kvalitnou grafikou a príslušné zvuku. Rovnako ako v skutočnosti. Sedí pri svojich monitorov obrazovkách budete spôsobiť pocit na basketbalové aréne.

Tak pokračujte. Úspešné budete hrať!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more