Záložky

Námorné pole

Alternatívne názvy: Morské pole

Navy Field online je masívne multiplayerová online hra. Hrajete to počas druhej svetovej vojny, kde budete musieť bojovať s nepriateľskými flotilami.

Budete musieť vybrať flotilu, ktorá krajina má viesť Spojené štáty, Nemecko, Japonsko, Francúzsko, Taliansko alebo ZSSR.

NavyField môžete stiahnuť na oficiálnych stránkach hry zadarmo.

Registrácia

NavyField nebude trvať dlho, budete potrebovať:

 1. sit na oficiálnej stránke hry,
 2. vytvorte svoj účet,
 3. zadajte fiktívne prihlásenie,
 4. zadajte heslo, ktoré ste vytvorili,
 5. zadajte svoju e-mailovú adresu.

Další, môžete spustiť hru, na to, na hlavnej stránke stránky zadajte svoje prihlasovacie meno (ID) a heslo (heslo).

Na začiatku hry máte možnosť vybrať si jeden z navrhnutých herných režimov, výber lode a samotná bitka bude závisieť od toho. Budete schopní bojovať ako na fregáte, tak aj na ponorke. Boj sa môže vyskytnúť v rôznych časoch dňa. A máte tiež možnosť vybrať si spôsob zachytenia nepriateľského prístavu, kde sa budete musieť rozhodnúť, že budete chrániť váš prístav alebo zaútočiť na prístav nepriateľov. Bez ohľadu na výber módu sú body na bitku udelené jednotlivým hráčom individuálne a každému tímu ako celku. Víťazom je tím, ktorý spôsobil najväčšie škody nepriateľovi alebo úplne porazil jeho flotilu.

Navy Field môžete hrať ako sami, tak aj s priateľmi, môžete si vytvoriť vlastné guildy a napadnúť súperov.

Ak chcete poraziť nepriateľov, musíte mať nielen dobrú flotilu, ale tiež poznať svoje hlavné zložky srdcom.

 • motor,
 • FCS;
 • brnenie;
 • zbraní,
 • munícia;
 • torpédových rúr;
 • lietadiel pre flotilu.

V flotile je veľa

motorov, ale výber motora závisí od vášho štýlu hry, vždy máte možnosť nahradiť motor na vašom plavidle.

FCS je druhou dôležitou súčasťou vášho plavidla.Vďaka FCS môžete používať zbrane na lodi, každý typ FCS má svoje vlastné vlastnosti a vlastnosti a je vhodný pre rôzne triedy lodí. Zbraň je potrebná na zabránenie útokom na trup vašej lode, ktorá môže poskytnúť bezpečnosť pre palubu aj pre loď ako celok. Zbrane sú dôležitou súčasťou každej lode, bez zbraní, ktoré ste nemohli zúčastniť bitky, existujú tri druhy zbraní: bežné (zbrane), dlhé vzdialenosti, zbrane pre bojové lietadlá. Munícia hlavne škrupiny na zbrane, sú štyri typy, v závislosti od typu lode. Torpédové rúrky Vašu loď môžete vybaviť námornou baňou, rôznymi torpédovými inštaláciami. Lietadlá majú v lietadle štyri typy lietadiel, sú určené na rôzne účely, odvrátiť súpera alebo bombardovať jeho flotilu, nemali by ste však zabúdať, že dodávka paliva z nich nie je neobmedzená.

Navy Field Online je plné rôznych máp, ktoré sa líšia v závislosti od toho, kto bojujete.

Nástroj Navy Field vás prevedie do sveta skutočných bitiek druhej svetovej vojny a vy môžete zmeniť históriu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more