Záložky

Mythos

Alternatívne názvy: Mytológia

Mythos Online - role-playing hra, zadarmo, história stvorenia, ktoré si zaslúžia samostatnú poznámku. Vec je, že na jednom mieste vývoj v hre bol zmrazený kalifornskej štúdio, zamerať sa na pri vývoji hry Hellgate: London. Za to, že právo prepracovať projekt bol kúpený kórejských vývojárov, ktorí by vážne zaberajú hru a priniesť ju na myseľ. Po nejakej dobe, vývojári predstavili na svete dieťa dokončená. Mythos online hra hra, že by bolo zaujímavé pre všetkých fanúšikov slávnej série Diablo, rozpráva o rôznych mytologických vojen a legiend starovekého Grécka.

Pripojte sa do hry Mythos nebude trvať veľa času. Berte to, ako sa môžete na webových stránkach, alebo priamo v tele herný klient, a tu a tam budete musieť zadať rovnaké údaje: názov účtu, vašu e-mailovú adresu a heslo pre prístup k vášmu účtu. Za to, že pošta sa zobrazí upozornenie, že registrácia Mythos dokončená a môžete začať hrať.

Prihlásený hra Mythos je zarážajúce, v jeho nevšednosť. Jedným z jeho hlavných funkcií, pôsobí, že v skutočnosti je to neformálne. Čo to znamená? Áno, to objem publikum, že táto hra bude vyzerať, naozaj skvelé. V skutočnosti, v prvom rade, vývojári sa uistiť, že keď hra ste nemali mať žiadne problémy, ale iba kontinuálne nikdy nekončiaci radosť. A v podstate, môžeme s istotou povedať, že úlohu zvládli s nadšením.

Úsporný rozhranie - to je hlavná myšlienka herných návrhárov: nič zbytočné, len úroveň zdravia, manu a kúzla piktogrammki, ktoré ste priradili k ľavej a pravej tlačidlo myši. Rovnaká konštrukcia je vyjadrená askézy a hry samotnej. Napríklad trieda systém, prekvapil svojej flexibilite a jednoduchosti. Napríklad, môžete vždy hral mága, ale v určitom okamihu si uvedomil, že to nie je vaša, a rozhodla sa zmeniť ich špecializáciu. A potom idete pre vývojárov k ústupkom. No vytváranie nových postáv, všetko, čo musíte urobiť - je jednoducho prísť do najbližšieho mesta a zmeniť tam špeciálnu triedu na NPC v nominálnej hodnote play peňazí.

Mythos onlyn hra nie je presvedčivý pre jeho originalitu, a nič nepovedal, ako je nastavenie - už novinku. Ale tu je dizajn všetkého, čo sa deje v hre - to je to, čo robí hru pomaly, ale isto smerom hore po rebríku úspešných on-line produktov. Pravdepodobne hrá rolu tu je zaujímavý nápad a návrhári pokúsi o herný svet trochu cartoonish, aby farba v drsných príbehov starých gréckych mýtov. A dokonca aj desivé Cyclops v tejto hre niečo ako cirkusový medveď, kolísať z nohy na nohu a mžoural očami.

Vyberte závod v hre je absolútne žiadny vplyv na hrateľnosť a vlastností charakteru, takže spustenie hry on-line hry Mythos, jednoducho sa odvolávajú na svoje estetické preferencie. Teraz pár slov o každom závode: Muži - vznešené, múdre a silné hrdinov, ktorých využíva jeho sláva sa šírila do mnohých provincií, Cyclops rovnaké - je to nemehlo a dobromyseľný, ale ich sila desí každého, kto aspoň raz s nimi stretol. Satira - narodil dobrodruhovia, a to vždy niečo za lubom a vstane, aj Gremlins - je jediný závod, ktorý hovorí veda "vy", a to z dobrého dôvodu, pretože len oni ju poznáte - budúcnosť.

Iba v hre sú tri herné trieda: Pyromancer - páni z ohňa a zlí duchovia lovci. Stačí im zavolať podriadený Infernal a ohnivý držanie zbraní. Zahrajte si online hry Mythos táto trieda nebude ľahké, ale žiadny meníme zaujímavé.

Blood Knight - hrdina, dobre nosí a boli v mnohých bitkách, ktorých zbraňou je obrovský obrovský meč alebo Battleaxu. Rytieri majú schopnosť nosiť ťažkú ​​zbroj.

Rovnaký inžinier - šikovný vynálezca, ktorý je obsiahnutý v arzenálu aj strelné zbrane. Na rozdiel od neho, môžu technici používať výbušniny, alebo dokonca stavať pasce.

V súhrne, je potrebné poznamenať, že hrať Mythos by bolo pekné, aby každý, kto nie je cudzie histórie starovekého Grécka a ktorí vždy snívali cítiť skutočný hrdina starovekých mýtov. Poponáhľajte si, snový svet na vás čaká!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more