Záložky

Môj Sunny Resort

Alternatívne názvy: Môj Sunny Resort

Play My sunny Resort (Moje slnečné letovisko) stredisko s vlastnými rukami.

na život sa zmenil na solídnu dovolenku na pláži, musíte vybudovať vlastné letovisko. To poskytuje šancu Moja slnečná rezortná hra, ale bude pracovať na holé pôde pôdy sa objavil päťhviezdičkový hotel so všetkým komfortom.

Etot prehliadač simulátor dokonale bavil kedykoľvek, ale najmä v zime, kedy sa chcete ponoriť do hladenia tepla letného slnka. Súkromný rezort je sen, ktorý sa dá ľahko implementovať, ak má hrať My sunny Resort.

Než by ste chceli uniknúť do rajského ostrova. Želanie usadiť sa v bungalove viac ako dosť, za predpokladu, že je na určitom mieste, to znamená, že tam ľudia na dovolenke a urobil pozitívny názor na úroveň cínovania a zábavy.

- Vašou úlohou je prilákať viac zákazníkov ako jeho konkurenti. Keď hráte, dozviete sa o dôležitých odtieňoch hernej akcie. Nie je nič neobvyklé:

Vashi bungalovy.

 • Stroyte budova rôzne naznacheniya
 • Obustraivayte bungalovy s rôznym množstvom zvezd
 • Nanimayte personal
 • Raznoobrazte voľný čas otdyhayuschih
 • Zarabatyvayte zážitok a valyutu

Nachinaya hrať hru My sunny Resort (My slnečné letovisko), môžete sa pripojiť k cestujúcim fanúšikov, vkusné relaxovať a baviť sa. Ale pokiaľ ide o vás, v prvom rade o podnikanie, musíte vyriešiť niekoľko dôležitých úloh.

Building ďalšie bungalov, nemusíte len dať dom a vytvoriť interiér vnútri podľa vašich predstáv. Nezabudnite, že by malo byť pohodlné a každá položka zvyšuje pohodlie, vytvára drahšie bungalovy a ovplyvňuje vaše finančné bohatstvo a prestíž rezortu.

Chem drahý izba výzdoba, vyššia trieda, ale ako letovisko by malo byť priestor pre všetky možnosti peňaženku, nie všetky domy päťhviezdičkový luxus. Populárne bungalovy sledujú priania ľudí. Môžete dať skupine miestnosť s dvoma hviezdami, aj keď o to požiadali, ale to zase nebude fungovať tým, ktorí chcú viac, nič menej.

Houses môže poslať 3-6. Viac ako mušle najdôležitejšou menou, môžete vytvoriť prezidentský apartmán alebo svadbu.

Landscaping.

Je to správne pripomenúť, že potrebujú zaregistrovať My sunny Resort. Môžete tiež pozvať priateľov tým, že pošlete e-mail na novinky s návrhom pripojiť sa do herného priestoru solárnej oblasti.

Teraz sa vrátime k štúdiu simulačných schopností. Z vlastnej skúsenosti viete, že ľudia potrebujú viac priestoru na splnenie svojich rozmary:

Čas dlhšie rozširuje váš rezort, tým viac pracovníkov potrebujete.

 • Lavki so suvenirami
 • Restorany a kafe
 • Diskoteki
 • Basseyny
 • Sportivnye site a zaly
 • Ekskursii
 • Punkty prokata

Zamerá ho, aby bol v personálnom oddelení, akonáhle sa staviate na dosiahnutie určitej úrovne. Teraz budete mať dostatok šéfkuchárov, školiteľov, predajcov suvenírov, plesov, odevov, sladkostí a ovocia, čašníkov a ďalších zamestnancov. Manažéri budú odpovedať na všetky otázky a ostatní pracovníci budú vyrábať, predávať tovar, ako aj vykonávať čistenie bungalovov a zalievanie rastlín na území.

Skoro v iPlayer Môj slnečný rezort si budete môcť postaviť prístav pre lode a taxi taxi spoločnosť, vaša hostia si môžu vychutnať pohyb medzi strediskami a radosť výlety.

Prohoditné úlohy, zarábať peniaze a povesť, komunikovať s hráčmi, pokúšať sa uspokojiť všetky potreby turistov a potom vám nebudeme chýbať, aby ste navštívili Váš resort.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more