Záložky

Tajomstvo

Alternatívne názvy: Mystery, Mystery

Mystery Online - bezplatná multiplayerová on-line browser-based hra, ktorá je navrhnutá tak, aby rozbiť vzory reprezentácie pre viac hráčov on-line hier. Je potrebné poznamenať, že on-line hry Mystery je analóg kartu. Mnohí si myslia, že najviac vzrušujúce a tiež najnákladnejšie kartová hra - samozrejme pokeru. Ale špecifiká kartových hrách na hrdinov, je pravda, že hráči hrajú len svoje paluby, a mnoho vzácnych karty sú v poriadku niekoľkých tisíc dolárov. Tak, že kartové doskové hry viac než raz, bude súťažiť s uznávanými zábavu, ako je poker, blackjack a ďalšie. Všeobecne možno povedať, hrať on-line hry Mystery interensoe byť veľmi presne pre tých, ktorí nikdy fušoval do stolných hrách na hrdinov.

Pripojte sa do hry Mystery je jednoduchá a priamočiara. Všetko, čo musíte urobiť - vyplňte svoje užívateľské meno a heslo. Vývojári sa postaral skontrolovať Mystery netrvalo dlho a nebol unavený maximum.

Tak, späť do hry. Čo je to - role playing card? Toto je analogické s obvyklými hry na hrdinov s jednou námietkou: všetky udalosti sa deje v hre, je popísané na kartách. Každý zasa hráč odloží na ihrisko a hrať jednu kartová hra situtsiyu v ňom popísané. Mystery on-line hra, ktorá nie je v tomto smere výnimkou, ale mal by venovať pozornosť na niektoré detaily.

Napríklad, nemôžete bezmyšlienkovite šíriť jednou z najsilnejších kariet, pretože každá postava má určité množstvo energie, ktorá je zdieľaná medzi každú zo šiestich prvkov, ktoré patria k detekcii karty. V skutočnosti, z prvkov v hre Predložený oheň, zem, voda, vzduch, smrť a neutralitu, každá z nich ovplyvňuje to, ako mnohí z tých, alebo iných kariet, ktoré môžete použiť. Oni líči príšery, ktoré bude útočiť svoj tím prvého nepriateľa. V podstate, hra môže byť považované za pomerne sbalansirovannnoy. Ale Mystery hry online nie je tak jednoduché, ako sa zdá na prvý pohľad: zádrhel je, že niekto šťastie sa usmievať na rozvrhnutie máp, a niekto - nie. A potom sa hra stáva veľmi podobný odnášať dieťaťu cukrík. Takže princíp je tento: Ak prídete na veľa energie vody, bude najrozumnejšie monštrá zaútočí tento konkrétny katastrofu, pretože bude robiť najväčšie škody na protivníka.

Prekvapujúce prvok v hre - neutralita, ktorá kombinuje všetky funkcie ďalších prvkov, a pri použití neutrálnej kartu, ktorá spotrebováva energiu, všetky magické prvky dohromady. Karty tento prvok možno právom považovať za najúspešnejšie a vzácne. Páči sa bez týchto kariet v bitke je v zásade možné, ale pri pohľade na to, ako silný, ako pravidlo, sú monštrá - to je logické predpokladať, že hrať hry on-line Mystery tieto karty stojí. Online hra Mystery celkom chytľavá vo svojom rozhraní.

Ihneď po registrácii budete hrať Mystery trochu nezvyčajné, a to predovšetkým preto, že prvý nie je ľahké sa orientovať, a ako to, čo sa deje v hre. Najlepšie riešenie pre vás trek k NPC, ktoré vydávajú úloha. Tak, v nenápadnej spôsobom spoznať mechaniku pátranie on-line hry a rýchlo zapojiť do tohto procesu.

V prípade potreby, môžete sa dokonca stať mocným čarodejníkom a prekvapujúce, ale cesta k veži Magi tvrdých a tŕnistá. Počas tréningu, budete musieť vykonať úlohu, ako ťažké a len monotónna, usporiadať školenia boja, ktorý neprinesie vám skúsenosti, a až po nejakej dobe sa dvere vyklopte mág vežu pred vami a môžete sa naučiť niečo nové jej paláce.

Play tajomstvo stojí za to, pretože len tam môžete cítiť kúzlo karty a hry na hrdinov, aby pochopili, čo je - byť schopný správne identifikovať svoje možnosti a vytvoriť taktiku, hľadá pre bojovej situácii. A toto všetko - na kartách! Nepoužívajte tmoliť, zaregistrujte sa a začnite magickú cestu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more