Záložky

My Lands

Alternatívne názvy: Moja krajina

Medzi mnohých rôznych on-line hračka stojí My Lands. Špecifické požiadavky na systém tu nie je, aby sa stal jedným z hráčov tejto hry, je potrebné pre prístup k internetu s úplne ľubovoľnom počítači a webovom prehliadači na jednom z najnovších verzií iba.

Hra je dej je jednoduchý: My Land Vás pozýva na sa stal vládcom jedného z mesta je rozdelený do častí ríše a boj o nadvládu v ďalších oblastiach svojich ďalších panovníkov, ako sú malé kúsky kedysi obrovské ríše. Bude musieť bojovať o magickej čiernej perly. Je zdroj, držanie, ktorý vám dáva oprávnenie občas. To môže byť nájdené v mnohých questov, ale môžete kúpiť za peňažnú jednotku. My Land hra, ktoré sa môžu zúčastniť deti i dospelých, pre začiatočníkov je veľmi jednoduché. Musím povedať, že moje Lands on-line registrácia dokonale jednoduchý a ľahký postup pri tejto hre vám povedia, čo bude ďalší krok. Napríklad, môžete si vybrať mesto, ktoré bude mať čoskoro svojho hrdinu a jeho nohy, takže je prosperujúce a úspešné. K tomu budete potrebovať vyplniť len v oblastiach, jeden s názvom svojich hrdinov - prihlásenie a zadajte heslo do príslušného poľa. V tomto prípade musíte tiež zvoliť rasu, bude patriť k vašej postave. Ich hra My Lands ponúka štyri: svetlé a tmavé elfov, démonov a rytiera. Kto je dobrý a kto je - zlo, tu je ľahko pochopiteľný: temní elfovia a rytieri predstavujú svetlé a tmavé elfov a démonov - tma. Každý z nich má online hry Moje Pozemky zahŕňa 8 druhov vojsk. To sa skladá zo zástupcov rôznych remesiel: kúzelníkov, liečiteľov, šípky a iné žoldnierov. K dispozícii je tiež špeciálny druh a - monštrá.

Svetlo elfov - Čarovná žijú v lesoch s obrovskými vodopádmi. Knights - obývajú Svätú zem.

Dark Elves (Drowové) - skrýval v lesoch the Damned.

Demons - radšej mŕtveho krajine.

Každý z nich má nejaký druh bonusu v hre na niektorých vojenských jednotiek a, samozrejme, v ťažbe zdrojov. Napríklad, elfovia bonus platí pre ťažbu dreva, a bonus k bojovým jednotkám, ktoré dostávajú ako liečitelia. Majú schopnosť oživiť po bitke. Knights vydal bonus pre obilie a zlato. Oni môžu tiež nosiť v batohu dvakrát ostatným. Temní elfovia dostať povzbudenie dreva a železa, a bonusy, ktoré majú nárok na jednotke ako kúzelníci. Démoni v bodovaní na ťažbu kamenia, a ako iné výsady, že počas útoku môže byť silnejší ako ostatné závody v tretej. Tak sa dostanú plus ako žoldnieri. Vidíme teda, že zostatok 3 pretekov stanovených dokonale, a výberom niektoré z nich sa môžete dostať na vrchol vďaka jednotlivých vlastností a zručností zvolenej rasy.

A pre tých, ktorí sa nemôžu dočkať, až hrať hry on-line My Lands, s tým, že Black Pearl - nie je len magické zdroj. To nemôže dostať do rabovania. Môžu platiť za prémiové služby. Okrem tejto špeciálnej trofej, je tu niekoľko dôležitých prírodných zdrojov, ktoré budú užitočné pre rozvoj a vylepšenia:

- Tree

- Obilniny

- Kameň

- Gold

- Iron.

Týchto päť prostriedky môžu byť získané rôznymi spôsobmi, a potom - pre túto chvíľu, v skladoch, ale môžete extrahovať z nepriateľa, zachytiť jeho obchod. To sa nazýva bojový v hre. Hráči majú tiež non-bojové úlohy. Napríklad, si môžete prezrieť kráľovstvo, špehovať, sledovať alebo dokonca kolonizovať a všetky, ak samozrejme práca.

In My krajinách zohrávajú veľmi jednoduché a zábavné, sa čaká na nové zážitky a emócie, okrem toho, že stretnete veľa nových priateľov.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more