Záložky

Moja nemocnica

Alternatívne názvy: Moja nemocnica

Game My Hospital vytvoriť pokročilú kliniku.

Medikálna téma vo virtuálnom svete nie je osobitne vyvinutá, ale preto, že nové veci vždy upútajú pozornosť. V poslednej dobe sa hra My Hospital objavila pre Android, ale milióny hráčov sa jej podarilo spoznať. Ak sa však radšej chcete zabaviť na veľkej obrazovke vášho počítača, je to tiež k dispozícii. Milovníkov zdravotníckych simulátorov sa ponúka jednoduchá registrácia v mojich nemocniciach. Môžete zadať svoje meno do špeciálneho poľa na hlavnej stránke hry alebo ho zadať cez Facebook. Tiež chceme, aby hráči uvítali, že produkt je úplne rušený, a preto nebudú žiadne problémy s porozumením. Je určený pre všetky vekové kategórie a bude zaujímavý pre deti i ich rodičov. To je výborný dôvod pre každého člena rodiny, aby si vytvoril vlastnú kliniku, aby periodicky porovnával výsledky.

Vysoké pre lekára.

Keď začnete hrať v Nemocnici, najskôr sa zobrazí krátke video. Predstavte si, že ste študent, ktorý absolvoval lekársku univerzitu, pred ktorou sú otvorené všetky cesty. Po príchode domov objavíte balíček od jeho starého otca, v ktorom dal kartu a kľúč. Po prejdení cesty uvedenej na schéme sa ocitnete v prednej časti obrovskej budovy lekárskeho centra a kľúč je práve z nej.

Dedulya vo svojom liste informuje, že táto klinika je teraz vaša a ako manažér môžete rozhodnúť o jej usporiadaní. Áno, existujú dedoši! Keďže ste začiatočníkom nielen v medicíne, ale aj v manažérskej pozícii, máte priradený pekný asistent. Vedie cez všetky počiatočné fázy organizačného procesu, rozpráva a ukáže, čo je potrebné urobiť, aby štruktúra mohla začať pracovať.

  Otvorte register
 • Pri prijatí prvého pacienta
 • Prosím doručte hlavnú existujúcu skrinku
 • Viac pracovníkov
 • Pestovanie liečivých rastlín
 • Začnite prácu laboratória
 • Vytvorte si elixíry a vitamíny
 • Poslať ľudí správnym ľuďom
 • Expand štruktúra
 • Priatelia priateľov

Učiaci proces je dostatočne dlhý a ak ste predtým ešte nehrali podobné simulátory, rozhodne sa nedostanete do neúspechu, keď nie je jasné, čo robiť ďalej. Ale aj keď je hlavný proces aktívneho učenia dokončený, asistent nezmizne a často vydáva nové informácie, rady alebo úlohy. Musíte pracovať nepretržite, najmä na začiatku, keď ešte nie je nič. Pri hraní hry My Hospital objavíte desiatky nových ochorení a nájdite lieky pre nich. Ale pamätajte, že pre zotavenie pacienta si vyžaduje nielen pilulky, ale aj príjemnú atmosféru. Keď sa pacient cíti pohodlne, jeho oživenie je oveľa efektívnejšie. Ak si to pamätáte, skúste vytvoriť komfort v izbách. Ak to chcete urobiť, navštívte virtuálny obchod a vyberte dostupné dekorácie.

A čo sa páči inak, hráči sa nebojí týchto desivých názvov chorôb. V mojej nemocnici iPlayer spôsobujú skôr úsmev než strach. Napríklad, ak má pacient bolesť hlavy, potrebuje lekára. Takéto choroby ako "klzké pľúca", "ľadové palmy" a "chili v krku" budú tiež splnené. Ale na ktorý lekára ich poslať, aby sa zistilo, pretože je veľa hodín vzrušujúce hry pred námi.

. Nakoniec by som chcel spomenúť ešte jeden príjemný okamih za hodinu, hráči posielajú darčekové krabičky. Nemôžete ich však ihneď otvoriť, ale zozbierať ich, aby ste neskôr získali cennejší dar. Môžete tiež študovať osobné spisy lekárov a pacientov a dokonca vidieť ich myšlienky a pripomienky, ktoré vám pomôžu pochopiť, čo potrebujú.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more