Záložky

MU prihlásený

Alternatívne názvy: MU prihlásený

MU Online - multiplayer online role-playing hra v žánri sci-fi. Málokto vo svete preslávené kórejskej spoločnosti Webzen, rozhodol pokúsiť sa vynútiť na konkrétnu hru. A rozhodne podarilo. Po MU Online hry nebol len slávny, ale aj hmotnosť hra. Tiež veľké plus, že môžete hrať hry MU Online zadarmo.

Ak chcete spustiť hru, pozrite sa na video a screenshoty MU prihlásený, a potom je potrebné stiahnuť hru MU Online. A teraz sa môžete ponoriť do sveta fikcie.

Teraz vykonáme stručný prehľad MU Online. Začnime s tým, že sa dostanete do sveta MU. Už samotný názov tohto štandardu sa nehovorí, že to nie je jednoduché a obyčajné. V skutočnosti je. Je to všetko úžasné a nádherné. Predtým, než si vybrať medzi troma pohľadmi znaky:

• The Dark Knight,

• Temný mág;

• Elf.

The Dark Knight - veľké plus - silná fyzická sila. Sám Dobré bojuje, melee zbraň, žonglovanie, ktoré má obrovský sortiment, silný pancier a silný v obrane.

Dark wizard - podliehajú prvky - ľad, oheň, blesk. Schopní sa teleportovať, dokonca aj uprostred bitky, je predmetom zbraní hromadného ničenia, pomocou mágie zotaviť sa, ale v boji zblízka trochu slabá.

Elf - edfiyka. Unikátny triedy, ale k rozvoju sofistikované, najlepšie vo vzdialenom útoku, pôsobí ako lekár, zvyšuje ochranu a útok spojencov. Dobrý ako tím a individuálne.

Ale hrateľnosť tejto hry umožňuje vytvorenie jedného človeka až osem znakov. V tomto prípade môžete vyskúšať ľubovoľný znak. A najzaujímavejšie vec, v hre nie je ani jeden podobný charakter. Každý je iný. Ako tvorcovia poskytujú veľký výber oblečenia a výstroje.

Hra MU prihlásený Budete sprevádza len jedna hlavný cieľ - boj proti zlej strany, zničiť všetky príšery na ceste. Ale ak prehĺbiť, potom samozrejme sa snažíte rýchlo presunúť na ďalšiu najvyššej úrovni, aby tieto vlastnosti a zručnosti, vytvoriť silný charakter.

MU prihlásený hra vám umožní vytvoriť tímy v dvoch verziách:

• Dočasný - Party;

• Trvalý - spolok.

Tu výhodou je, že môžete volať svojich priateľov a vytvoriť priateľskú skupinu.

Keď vyberiete znak, ktorý sa v určitej triede každého mesta. A tu to máte hrudník navrhnutý tak, aby zrušila svoje peniaze.

V priebehu hry, môžete nájsť veľa zaujímavých a fascinujúcich faktov.

Tiež, hra Mu Online zadarmo vám dáva možnosť prežiť v hre, to znamená, že nemusíte používať skutočné peniaze. Ale napriek tomu nebudete zbohatnúť ľahko.

Hra je prevedená v dobrej grafike, môžete ľahko rozlíšiť medzi situáciou mesta. Ideálny vysledovať znaky, nič na prípojné vozidlá. Zvuk pamäť a nerozptyľuje z hry.

Všeobecne platí, že môžete začať hru s fantastickými postavami v ich čarovnej svete. Hráte dobre!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more